• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana podkładki dm pad l ? czy warto
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) optyczne cm storm alcor ,cm mm530 , w przyszłości mam zamiar kupic microsoft pro intellimouse z sensorem PixArt PAW 3389 PRO-MS jak bedzie dostepna w polsce
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? obecnie posiadam dm pad l  , kiedys posiadalem ss qck heavy i byla ona dla mnie zbyt wolna szczególnie po kilku tygodniach jak się trochę zużyła i mysle ze interesuje mnie srednio szybka podkladka 
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa raczej bo z innymi nie mialem do czynienia
  • jaki rozmiar by Cię interesował: po tym jak kupilem nowe biurko zrobilo sie wiecej wolnej przestrzeni i dm pad l jest dla mnie nie wystarczajacy jesli chodzi o rozmiar mysle ze rozmiar dm pad xl lub nawet xxl by mi pasował
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak akceptuje 
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: jestem low sens wiec raczej wolniejszą lub średnią
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? do 100 zł ale może być nawet droższa
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:

Witam Posiadam podkładkę dm pad l i zastananawiam się czy warto ją wymienić na podkładkę innej firmy , na pewno chciałbym podkładkę wieksza niz dm pad l . Rozmiar dm pad xl lub xxl by mi odpowiadał ale i tak zastanawiam się czy na innej podkładce mysz nie będzie działać lepiej , jestem low sensowcem gram na 400 dpi sens w windowsie 5/11 . Podsumowując na obecnej dm pad l gra mi się dobrze i pewnie moim wyborem powinna byc podkladka tej samej firmy tylko o rozmiarze xl , xxl ale chce poznac wasze opinie czy warto ją zmienić.
Odpowiedz
#2
Hej.

Personalnie, zachowałbym DM Pada.
Wypada nadzwyczaj dobrze w każdym aspekcie całokształtu - decydując się na zakup nowej podkładki, uciemiężony będziesz brakiem jej zalet.
Wszelakie zamienniki, to pełna gama kompromisów; rozmiar które Cię interesuje, trwałość, obszycie, cena - wszystko to powoduje, że jeżeli naprawdę przyzwoicie korzysta Ci się z DM Pada, zmiana wydaje się irracjonalnym pomysłem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.