• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna do 500(+-200zl)
#10
(01-29-2019, 09:11 PM)XeXu napisał(a): Jestem niepewny aukcji-krzaków, naprawdę różnorako odbywa się realizacja zakupu, jak i faktyczny stan i wsparcie ze strony sprzedającego.

Głównym, przodującym wręcz aspektem petryfikacji przeze mnie, rewerencji modelu "L", jest zestaw keycapsów z PBT i sama estyma produkcji Costara.
Grono erzaców, prezentuje na pewno Ducky Zero 3108 PBT, o której kilka słów mogą napisać forumowicze Hya i Plagocki.
> https://www.joybuy.com/3385026.html
Darmowa wysyłka do Polski, pospolita szansa na dodatkowe opłaty.
Nadana paczka trafia do Belgii, stamtąd do naszej rodzimej ziemi, podówczas filtrowana przez oddział WER.

Jeżeli silnie ostajesz się przy podświetleniu, to definitywnie Ducky Shine 6 tudzież Ducky Shine 7 - dostępne przykładowo na CaseKing.de, jednakże cena nie zachęca.

Krajowa dystrybucja prezentuje głównie klawiatury Corsaria, przymus zakupu z rodzimego rynku pozostawiłbym poszukiwaniom ostałych modeli MasterKeys Pro L/M, w mocnej ewentualności MK750.
Pozostaje jeszcze możliwość zakupu MasterKeysa Pro L w charakternej edycji Nvidii na przełącznikach MX Red, dopieścić można ją przyzwoitym setem PBT, co daje naprawdę poczciwą klawiaturkę.

Dziękuję za odpowiedź. Też właśnie nie byłem do końca przekonany co do tej aukcji, więc ją odrzuce. Co do podświetlenia, nie jest to żaden wymóg, ważne żeby miała dobrze wykonane przyciski jak i sama obudowe. Głównie mi zależy na full size i na przełącznikach Black bądź Brown, choć jak patrzylem, black ciezko jest już dostać. Testowałem ostatnio REDy i są dla mnie zbyt lekkie dlatego ta wersje nvidii muszę odrzucić. Zobaczę te modele Ducky, wydają się być fajne. Smutne jest to, że jesteśmy zmuszeni do marnego razera bądź corsaira a poza polską jest tyle fajnych innych modeli...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Klawiatura mechaniczna do 500(+-200zl) - Rockmath - 01-29-2019, 09:19 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.