• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką myszkę wybrać DM1 FPS czy Zowie EC2-A/EC2-B
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: DM2 Comfy
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): często zmieniam sens aktualnie jest to 2.1 w CS:GO przy 400 DPI
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Głównie CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-SR
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych
  • twój budżet: 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: mieszanka palm/claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni:
    18,7cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: jedynie na claw grip
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: dłoń strasznie mi się na niej poci, mimo iż na poprzedniej myszce Rival 100 nie miałem takiego problemu, mam wrażenie że myszka jest dla mnie trochę zbyt duża, wielokrotnie już zmieniałem na niej grip, bo było ciężko o stabilny chwyt.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): wygląd nie ma znaczenia, ale w przypadku Zowie jak i DM1 FPS będę kupował białą wersję (chyba że coś w Zowie przemawia za tą czarną, bo wiem że ma inny materiał)
Myszka ma być głównie do CS:GO. DM1 FPS ma ten cały "sznurówkowy kabel" i to bardzo za nią przemawia. No i sensor w myszce DreamMachines to PMW3389, a w przypadku Zowie EC2-A jest to PMW3310 oraz PMW3360 w EC2-B. Akurat sensor dla mnie schodzi na dalszy plan, po moich doświadczeniach z DM2 Comfy wiem już że najważniejszym aspektem jest to żeby dobrze czuć myszkę i żeby była jak najlepiej dopasowana do dłoni. Tak więc, która dla mnie byłaby lepsza?
Odpowiedz
#2
no to pod palmo claw to powinieneś tego DM1 FPS spróbować sobie, do tego ma inny materiał to może nie będzie Ci się pocić. Na białej zowie to by byłą dopiero katastrofa u Ciebie, morze spod dłoni by Ci wylewało się ;D
Odpowiedz
#3
(01-19-2019, 08:57 PM)Hya napisał(a): no to pod palmo claw to powinieneś tego DM1 FPS spróbować sobie, do tego ma inny materiał to może nie będzie Ci się pocić. Na białej zowie to by byłą dopiero katastrofa u Ciebie, morze spod dłoni by Ci wylewało się ;D

Ogólnie nie mam tendencji do pocenia się dłoni, ta DM2 Comfy jakieś magiczne właściwości ma ;D
Odpowiedz
#4
Bierz FPS'a , fajna myszka ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.