• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz bezprzewodowa (nano albo bluetooth)
#1
jaką obecnie myszkę używasz: A4TECH R4 V-TRACK, wcześniej g502
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
czułość w Windows: 7
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): --
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 30 cm(Nigdy nie odrywam nadgarstka od stołu jedynie unoszę myszkę w górę wykonując może z 10 cm ruch)
w co grasz (podaj tytuły gier):Wszystko po trochu Uwielbiam RTS-y ale przeważnie są to gry MMO oraz FPSy po sieci np. PlanetSide2
jaką masz obecnie podkładkę: Nie używam ze względu iż moja obecna myszka na żadnej powierzchni sobie nie radzi. Na gołym stole jako tako ale ciągle mam z nią jakiś problem(Mam jakąś szmaciankę SteelSeries bodajże QCK)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Boczne używam w FPS-ach jako zmiana broni primary-secondary, zmiana DPI(niestety tylko w jedną stronę).
twój budżet: 0-200
jaki chwyt stosujesz: palmgrip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 + 2 + 2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo ręczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,7
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,8cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: obojętnie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: TAK
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Sensor to tragedia, opierając luźno rękę na myszce zdarza mi się kliknąć prawy. Powinna być cięższa(nawet z bateriami jest troszkę za lekka)
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Nie, choć nie chciałbym męczyć się z wysyłką i gwarancją za granicą
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nowoczesne wzornictwo, wygląd myszki g502 strasznie mi się podobał. Koniecznie dopasowana do prawej ręki.

Znalazłem coś takiego jak RAPOO MT550, boję się jednak kupować w "ciemno", naciąłem się tak na tego a4techa. Fajnie gdyby była możliwość przewijania rolką na boki

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi!!
Odpowiedz
#2
Hej.

Napisać mógłbym wiele, ale wystarczy jedno słowo - Logitech.
Obecnie zdecydowanie przoduje w technologii bezprzewodowej, dostarczając relatywnie najlukratywniesze myszy.
Obecnie w X-Komie G603:
> https://bit.ly/2WtpyrC
Wyjątkowo pospolita cena - X-Kom ostatnimi czasy, jest horrendalnie drogi.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Witam,
Dzięki Ci wielkie za odpowiedź.
Oglądam ciągle te wszystkie myszki i tak myślę gdyby zwiększyć budżet na mychę.
Wyglądem podoba mi się g903 choć szkoda, że nie jest wyprofilowana do prawej ręki.
Za czym można się rozglądać w kwocie do 600zł?
Odpowiedz
#4
g305, g603, g703, g pro wireless, g903. Nie ma sensu patrzeć na cenę, bo są to myszki podobnej klasy (podobna jakość materiałów i podzespołów), główne różnice to kształt i zasilanie na baterie lub akumulator. Przy wyborze kierowałbym się wyłącznie wygodą (o ile masz możliwość je przymierzyć, np w jakimś markecie).
Co do różnic cenie, to np w przypadku g pro wireless wynika ona z bardzo niskiej wagi myszki - <80 gramów.
Odpowiedz
#5
Dzięki Ci za odpowiedź!
W sobotę podjadę do sklepu może akurat będą mieć.
Czy tymi myszkami można używać rolki na boki? Bo akurat nie widzę takiego oznaczenia nigdzie
Odpowiedz
#6
G305 spokojnie można zejść wagą do 83-86gram wrzycając lżejszy akumulator lub baterię litową AAA z adapterkiem. Czas pracy na baterii/aku takiej G305 jest bardzo długi.

A4TECH R4 V-TRACK trzymał mi z tydzień czasu na baterii. G305 ciągnie spokojnie kilkanaście do kilkadziesiąt razy dłużej. Sensor jest dużo bardziej wydajny energetycznie.

g pro wireless - ma akumulator szybko się ładujący i trzymający kilkadziesiąt godzin pracy, też spoko opcja. Tylko cena szybuje w górę. G305 za 170-180zl można kupić spokojnie.

G603 - zasilana dwoma bateriami AA, ale może działać też z jedną, nawet AAA zbijając masę wyraźnie w dół
Odpowiedz
#7
możliwość używania rolki na boku mają nieliczne modele, przeważnie za bardzo to zwiększa wagę, żeby chcieli to producenci implementować, albo wychodzi taki bubel jak w g502 gdzie ta rolka lata jak poje....na podczas grania.
Odpowiedz
#8
Miałem i nie narzekałem, nawet działało i to bardzo sprawnie. Używałem g502 chyba z 3-4 lata i nie miałem żadnych zastrzeżeń. no może oprócz tej gumy którą była pokryta, szybko się scierała.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.