• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze myszki
#1
Czy mogę prosić o pomoc w doborze myszki?

Jestem niedzielnym graczem ;) Poszukuje myszki do 100zł lub mniej, na kabelku w oplocie min. 1,8m...z dobrym scrollem który nie wariuje podczas przewijania strony www czy zmiany broni w grach :/, nie wykorzystuję zmiany DPI ale jak już bede miał nową myszkę to na pewno doszkolę się w tym aspekcie, wykorzystuję również myszkę do pracy przy grafice - skład do druku oraz fotografia ale niezwykle rzadko korzystam np. z Photoshop-a czy retuszu w innych aplikacjach... ostatnio gram w RoE, wcześniej chwilę w Fortinite. Pracuję na Windows 10.

Miałem jakąś swoją zawężoną listę ale nie wiem którą wybrać lub może jest coś innego co dobrze by było bym wział pod uwagę (z * myszki które mi się podobały wyglądem)
1. Bloody V8M *
2. Logitech G102 *
3. Genesis G66 
4. Genius Scorpion M6-400 
5. Volcano GMX4 PLUS *
6. Cougar Minox X3
7. Genesis GX44
8. Genesis Xenon 210
  • jaką obecnie myszkę używasz: Bazowałem na popularnych tanich/biurowych modelach i zestawach np Microsoft Keyboard 800 z myszka, logitechy bezprzewodowe, w pracy A4tech Art A-80, teraz z racji rozmiarów zestawu w domu Rapoo 1200p z klawiaturą etc..
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Nigdy nie korzystałem ze zmiany DPI - kwestia przyzwyczajeń , braku wiedzy w tym obszarze pod względem wykorzystania etc
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): brak
  • czułość w Windows:  brak
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):  brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):  brak
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Ring of Elisium, Fortinite... inne od czasu do czasu nie wymagające specjalnych ustawień
  • jaką masz obecnie podkładkę:  Razer Goliathus ~70x30cm jako podkład a na niej leży pod myszką  SteelSeries QcK 32x27 cm
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3 przyciski (+ew boczne 1 / 2 jeśli są)
  • twój budżet: 100zł z przesyłką lub odbiorem na miejscu
  • jaki chwyt stosujesz: CLAW GRIP
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?  2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie wiem
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:  nie wiem
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:  wariujący scroll, zbyt głośne kliknięcia, min 5 przycisków programowalnych, miałem kiedys jakąś wersję myszki blood ale miałem problem z jej pracą, pobraniem sterowników, nie wie mczy myszka od początku była walnięta czy może to wina sterowników/systemu ale nie mogłem jej zainstalować pod windows 7
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak, najlepiej lokalnie (Media Markt, Media Ekspert, Neonet, EuroRTV lub zamówienie najlepiej przez paczkomaty np. ze względu na cenę
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie lubię świecidełek, jesli jest podświetlenie to mogłaby być opcja jego wyłączenia lub min świecenia, chciałbym by nie była śliska na scrollu
Odpowiedz
#2
Logitech G102 albo G203 https://www.x-kom.pl/p/435225-myszka-prz...-g102.html jedna i druga po 99 zł w x-kom tylko do G203 trzeba wpisać kod gaming
Najlepszy sensor do stówki!
Odpowiedz
#3
(01-07-2019, 10:17 AM)Lubie placki napisał(a): Logitech G102 albo G203 https://www.x-kom.pl/p/435225-myszka-prz...-g102.html jedna i druga po 99 zł w x-kom tylko do G203 trzeba wpisać kod gaming
Najlepszy sensor do stówki!

Dziękuję :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.