• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój pierwszy mechanik
#1
  • Siemanko /
  • twój budżet: ~200zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? - mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? - nie,
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? - niezbyt często, choć zdarzy mi się przepisać jakiś dłuższy tekst,
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? - trudno mi jest powiedzieć, na pewno będzie to klawiatura w większości do gier,
  • czy chcesz podświetlenie? - tak,
  • czy chcesz makra? - obojętnie,
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? - obojętnie,
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? - nie,
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? - właśnie potrzebuję klawiatury o niedużych gabarytach, więc musi to być tkl,
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Co sądzicie o James Donkey 619? Czytałem ostatnio recenzje u was i bardzo mnie korci, jednak chciałbym poznać wszystkie propozycje :P
  • Z góry dzięki za pomoc :D /
Odpowiedz
#2
jak możesz to bierz Donkeya. Bardzo fajna klawiatura do gier (tylko oprogramowanie lipne, ale szczerze mówiąc nie jest jakoś przydatne i tak)
Odpowiedz
#3
A w porównaniu z np. GK530 jak James Donkey wypada? Switche Gateron będą lepsze od kailh'a?
Odpowiedz
#4
Gateron Red >>> Kailh Red
do grania oczywiście, przy pisaniu to w zasadzie to samo, może z minimalną różnicą na korzyść kailh
Odpowiedz
#5
A jeśli chodzi o gateron blue? Bo wszędzie szukam i jedynie dostępne przełączniki dla wersji tkl, to właśnie te niebieskie. Warto się nimi zainteresować?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.