• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Zowie EC2-A
#1
Witam,
Kupiłem myszkę Zowie EC2-A i teraz zastanawiam się nad kupnem podkładki.
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Zowie EC2-A
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Jakaś podróba Razera zamówiona z chin za kilka dolarów.
    [Obrazek: 2014-best-selling-font-b-Razer-b-font-fo...gaming.jpg]
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Chyba materiałową, ale doradźcie coś pod moją myszkę. Ta podróba to moja pierwsza podkładka. Wcześniej całe życie latałem po stole.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Moja obecna podkładka ma wymiary około 20 cm x 32 cm. Chciałbym coś większego, ale brak sprecyzowanej wielkości.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Nie mam zielonego pojęcia o podkładkach
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? Tak jak wyżej, nie znam się na podkładkach i nie orientuję się w cenach. Chciałbym coś do 100zł, ale jak lekko przekroczymy budżet, to tragedii nie będzie. Wolałbym jednak coś do 100 zł.
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:

Dodam tylko, że grę pod jaką kupuję podkładkę jest CS:GO. Gram na 400 dpi, więc z tego co wiem podkładka powinna być jak największa ( według tego co piszecie na stronie głównej odnośnie podkładek).

Wielkie dzięki za wszelką pomoc.
Odpowiedz
#2
to powiedz mi jeszcze, czy wolałeś grać an biurku czy na podkładce :> ? Wolisz jak myszka ma większy opór czy jest bardziej jak na biurku, że gładko śmiga ?
Odpowiedz
#3
(06-22-2015, 01:09 PM)Hya napisał(a): to powiedz mi jeszcze, czy wolałeś grać an biurku czy na podkładce :> ? Wolisz jak myszka ma większy opór czy jest bardziej jak na biurku, że gładko śmiga ?

Wolę grać na podkładce. Precyzyjniej mi się celuje. Nie ma takiego ślizgu jak na biurku, ale wydaje mi się, że do gier jak CS:GO duży ślizg jest niepożądany jeżeli chcemy celować w dokładne miejsce. Z drugiej strony bardzo wolna podkładka też nie byłaby wskazana, ponieważ szybkość reakcji musi być zachowana.
Odpowiedz
#4
zobacz na SS Qck+ (ta 2 mm grubości) wydaje mi się, że czegoś takiego szukasz :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.