• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod zowie fk1
#1
W najbliższym czasie będę kupował zowie i co za tym idzie podkładkę, teraz używam steelseries QCK jest ciut za wolna(w często używanym obszarze)  i bardzo łatwo się brudzi więc nie za bardzo. Korzystałem z metalowych ślizgaczy więc może byś minimalna różnic w prędkości.
Myślałem nad takimi podkładkami, która powinna być najlepsza dla mnie, wysłucham też waszych propozycji

roccat taito king size- 99 zł nie wiem tak w porównaniu z QCK wychodzi jest minimalnie szybsza

tesore aegis x4- 67 zł kusząca cena ale nie wiem jak się sprawdza w praktyce 


zowie gera g-tf speed- 95 zł może być to trochę za szybką podkładką 

Jaka z tych jest najlepsza czy, może są też inne ciekawe opcje do 100 zł. Z góry dzięki ;)
Odpowiedz
#2
problem jest taki, że nie wiemy jak te metalowe wpływają na wycieranie się podkładek, a podejrzewamy, że wpływ na pewno jest. Do tego nigdy nie testowaliśmy szybkości ślizgu metalowych ślizgów na podkładkach. Aegis x4 za 67 zł to świetna cena za tą podkładkę, jest dosyć sprężysta, więc zakładam, że może być dobrze z metalowymi stopkami. Imo wziąłbym właśnie ją.
Odpowiedz
#3
Czyli pod zowie też będzie dobra ?
Odpowiedz
#4
Hya przeoczyłeś to, że tutaj chodzi o kupno podkładki razem z myszą zowie fk1 co za tym idzie podkładki pod teflonowe ślizgacze zowie, a nie pod metalowe. Metalowe ślizgacze posiada on w swojej aktualnej myszy.
Odpowiedz
#5
oj :P to zmienia postać rzeczy, dzięki cesarz ^^

Kup najpierw myszkę i zobaczysz jak Ci leży na qcku (masz tą wersję 2 mm ?).

G-TF Speed dobrze pasuje pod myszki Zowie, ale dla Ciebie bardziej G-TF Rough - mniej się brudzi i wolniejsza. Do tego nie zmienia się w niej ślizg praktycznie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.