• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna
#1
Witam,
chciałbym zakupić klawiaturę mechaniczną do 350zł, ale mam zamiar dokonać zakupu w Black Friday  więc normalna cena może być większa, nikt nie wie jakie będą zniżki, dlatego chciałbym poznać jak najwięcej modeli by móc sprawdzić który będzie w najkorzystniejszej cenie w czarny piątek.
Jeśli chodzi o przełączniki, nie wiem jakie chce, przeszukiwać internet wydaje mi się, że najlepsze dla mnie będą brown'y, ale jako że aktualnie używam starego mechanika najprawdopodobniej będę w stanie przyzwyczaić się do czegokolwiek.
Nie mam masywnych dłoni, gram w wszelkie gry, od wiedźmin, przez wojnę krwi, przez EU4, a ostatnio bardzo miło gra mi się w Overwatcha, na klawiaturze także zdarza mi się pisać, więc także jest to ważny aspekt.
Podświetlenie,podkładka czy klawisze makr pod nadgarstek może być, ale nie jest to wymóg.
Klawisze multimedialne dobrze by były.
Klawiatura ma mieć wszytkie klawisze, w tym numpad.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Odpowiedz
#2
Hej.
Myślę, że owy temat będzie świetnym daniem, którym możesz się posiłkować:
> http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=3260

Klasyfikując, zdecydowanie najlepsze klawiatury pod względem stosunku cena/jakość produkuje Cooler Master na rodzimym rynku - zaznaczam.
Krajowa dystrybucja jest nieco uboga, nie znajdziemy u nas chociażby klawiatur Ducky.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(10-29-2018, 07:29 PM)XeXu napisał(a): Hej.
Myślę, że owy temat będzie świetnym daniem, którym możesz się posiłkować:
> http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=3260

Klasyfikując, zdecydowanie najlepsze klawiatury pod względem stosunku cena/jakość produkuje Cooler Master na rodzimym rynku - zaznaczam.
Krajowa dystrybucja jest nieco uboga, nie znajdziemy u nas chociażby klawiatur Ducky.

Dzięki za szybką odpowiedź.
W moim przypadku zakładam, że raczej kupię klawiaturę za granicy(powinny być lepsze ceny). Czyli mówisz, że najlepiej kupić jakąś klawiaturę CollerMaster, która będzie miała to co chce i się nie zawiozę?
Odpowiedz
#4
Na zakup zza granicy składa się  wiele czynników, jak:
- To gdzie chcesz ją nabyć
- Jaką
-  świat czy tylko Europa
- Czy miesiąc oczekiwania jest akceptowalny

Preferowałbym już coś solidniejszego na PBT, lecz nie jestem w stanie wsakać ufnego źródła zakupu, które deklaruje cykliczne zniżki w ów piąty dzień tygodnia - "wyjdzie w praniu".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
na amazonie pewnie znowu tylko logitecha i corsaire beda na promkach :P ale z przesylka i tak wychodzi prawie jak u nas, a na niemieckim amazonie beda z ukaldami DE wiec kicha...

ewentualnie poluj na jakiegos Ducky na US int z amazona

w polskich sklepach pewnie tez promki na Corsaira i Logitecha beda po -100 / -200 zł wiec mozesz wtedy rozważać którego z serii K70 RGB (ja bym brałal wersje na MX Speed albo MX Brown na twoim miejscu). Masz też fajnąCougar X3 Speed na MX Silver (speed) https://www.amazon.com/Cougar-ATTACKX3RG...B078T5LKDW za 110 dolców + pewnie z 40 dolców wysyłka bedzie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.