• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór klawiatury z przyciskami macro
#1
Witam, na początku powiem, że mam do wybrania więcej niż 2 klawiatury. Już robiłem jeden post o klawiaturach, ale jednak zdecydowałem się na innego typu klawiatury, czyli takie które mają możliwość ustawienia macro pod kilka przycisków po lewej stronie. Moją klawiaturę (A4 Tech Bloody b120) mam już prawie 3 lata, więc szukałem w internecie jakichś dobrych klawiatur i znalazłem 6 klawiatur które mi się podobają, ale nie wiem jaka z nich jest najlepsza ;/ Ich nazwy które wybrałem to:
• Patriot Viper V770
• Sharkoon Skiller Mech SGK2
• Sharkoon Skiller PRO
• Razer Blackwidow X Chroma V2
• SteelSeries Apex M800
• Cm Storm Trigger Z
Najlepiej jakbyście ponumerowali te klawiatury od 1 do 6 i napisali dlaczego akurat ta klawiatura jest na tym miejscu. Możecie wypisywać swoje propozycje i polecić mi jakieś klawiatury które waszym zdaniem są godne zakupu, tylko chciałbym aby kosztowały one do 600 zł :P Pozdrawiam i liczę na jak najwięcej odpowiedzi! :)
Odpowiedz
#2
Dziwne tworzysz wątki, jakbyś budował fundamenty pod billboard.
Nie używałeś dodatkowego rzędu, skąd pomysł na zmianę?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(09-30-2018, 10:48 PM)XeXu napisał(a): Dziwne tworzysz wątki, jakbyś budował fundamenty pod billboard.
Nie używałeś dodatkowego rzędu, skąd pomysł na zmianę?
Pomysł na zmianę wziął się od mojego kolegi który ma Razer X Blackwidow Chroma V2 i pokazał mi co można ustawiać pod te przyciski macro i jak bardzo to pomaga w grach :P A lepiej mi jest kupić np. Razera za 570 niż Steelseries bez tych przycisków za 550 :)
Odpowiedz
#4
Mógłby ktoś pomóc, proszę?
Odpowiedz
#5
weź tego Apexa, reszta klawek nieciekawa
Odpowiedz
#6
Niestety zauważyłem, że będzie ciężko z kupnem tej klawiatury w języku Polskim :/
Odpowiedz
#7
Ktoś może pomóc?
Odpowiedz
#8
Poleciłby ktoś jeszcze jakąś klawiaturę?
Odpowiedz
#9
za bardzo nie masz wyboru z klawiatur z tymi dodatkowymi przyciskami, bo mało kto je lubi i słabo się sprzedają... dla większość osób to jest dramat mieć blok tych przycisków po lewej stronie bo reki nie idzie normalnie ułożyć bo pamięć mięśniowa zapamiętuje ze koniec klawki ze jest zaraz za tab/caps/shift...

pasowala Ci ta razera klawka to wez ją przynajmniej masz sprawdzone
Odpowiedz
#10
Dużo osób mi poleciło CORSAIR K95, myślisz że to dobry wybór? Ja u kolegi grałem na klawce Razera z tymi przyciskami i jeszcze podkładką pod nadgarstki i mi nie przeszkadzały te przyciski :P Można z nimi ciekawe rzeczy porobić.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.