• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logiteh g 703 i g pro
#1
Witam mam pytanie co do tych nowych myszek logiteha czy jest to jakaś rewolucja i czy są lepsze od zowie ec-2a próbowałem zmienić na steelseriesa 310 ale mi kompletnie nie podchodził i trzymało mi się go niewygodnie planowałem zakup zowie ec-2b ze sprzedaży 310-dziesiątki lecz po premierach logiteha nie wiem czy nie zdecydować się na niego ...
Odpowiedz
#2
Hej.
Zapewne w myśl nowości rozchodzi się o G703 i G305.
Przymierz G403 i G203/G Pro, to wszystko się wyjaśni.

G703 to bezprzewodowa mysz oparta na PMW3366.
W zasadzie można powiedzieć, że jest to bez konkretnego powodu G403, który również jest dostępny jako bezprzewodowy model.
G703 miała pierwotnie być ewenementem, dostarczającym użytkownikowi technologię "PowerPlay" (astronomicznie drogi wytwór ładującej podkładki), jednakże jak się okazało, nawet starsze myszy Logitecha; G900, wspomniana G403 w wersji przewodowej, również pełnoprawnie współpracują z ów podkładką.

Alternatywą może być G603 na autorskim sensorze Logitecha - Hero.
Wadą może być waga, gdyż jest zasilana dwiema bateriami AA, które doprowadzają finalną wagę do 112g w przypadku jednej i 135g w przypadku dwóch - przy korzystaniu z jednej oczywiście nie jest równo rozłożona.
Dodać można brak separowanych klików od całej konstrukcji, wynika to z metody wymiany samych baterii.
Oczywiście nie mogło się obyć bez problemów ze scrollem, o ile od jakiegoś czasu nie doświadczymy tego w G403 (też posiadała ten problem), to G603 i G703 są dotknięte nim od dawna, zapewne nie rozchodzą się tak szybko jak G403, więc sporo partii ma wadliwy scroll.

Logitech G305 to bezprzewodowa G Pro/G203 opierająca swoje działanie również na baterii AA i sensorze Hero.
Odczuwalną wadą względem przewodowych odpowiedników jest oczywiście waga - 89-100g w zależności od użytej baterii.

Jest jeszcze G Pro Wireless, jeżeli chcesz poruszyć ten temat.
Ogólnie Logitech zrobił straszną marketingową ciapę, w której sam się zgubił.
Jeszcze co do Zowie - nieopłacalne kompletnie myszy.
W kwestii alternatyw, to właśnie G403/G603/G703 przypomina Rivala 310, więc najlepiej byłoby gdybyś założył osobny temat, w którym spróbujemy coś dobrać, bądź podrzucił wzór w aktualnym wątku.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.