• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór podkładki
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę? - Myszka laserowa/ AVAGO ADNS-3090/teflonowe 
  • jaką masz  podkładkę? A4TECH X7 500mp
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową? Materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Wymiary w granicach 50cmx50cm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: prędkosc podobna do mojej obecnej podkładki 
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? do 100zł 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) grubość 3-5mm reszta nie ma znaczenia 
    Chciałem poprosić o pomoc w doborze jakiejś podkładki przy której moja myszka nie będzie łapać akceleracji negatywnej. Jest dość uciążliwe kiedy w trakcie meczu w cs'a przy szybszym ruchu myszka wariuje lub stoi w miejscu :/ Z góry dziękuję za pomoc :) 
#2
podaj dokładny model myszki. Wiesz, że A3090 zawsze będzie łapać tą akcelerację, nawet w myszkach Zowie da się ją wywołać
#3
(06-20-2015, 01:59 PM)Hya napisał(a): podaj dokładny model myszki. Wiesz, że A3090 zawsze będzie łapać tą akcelerację, nawet w myszkach Zowie da się ją wywołać
Moja myszka to Tesoro Gungir. Wiem, że wyeliminować tego się nie da ale wyczytałem gdzieś na waszej stronie że moja obecna podkładka może nie współpracować dobrze z A3090.
#4
Weź Tesoro Aegis, jeżeli ona Ci nie pomoże to żadna inna też nie. Ten gungnir nie ma zbyt dużego max speeda z tego co pamiętam.
#5
(06-21-2015, 03:35 PM)Hya napisał(a): Weź Tesoro Aegis, jeżeli ona Ci nie pomoże to żadna inna też nie. Ten gungnir nie ma zbyt dużego max speeda z tego co pamiętam.

Spróbuję, dzięki za pomoc :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.