• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycha podobna do wmo 1.1a
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:Wmo 1.1 Deathadder 2013 Qpad 8k
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • czułość w Windows:6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):400dpi i 125hz chyba ma wmo
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):70cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):csgo
  • jaką masz obecnie podkładkę:taito control
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):2
  • twój budżet:100 chce uzywke
  • jaki chwyt stosujesz:palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1/2/2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18,5
    jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:scroll jak w qpad  budowa jak w wmo lekka jak wmo kabel jak deathadder/qpad powłoka jak qpad optyk
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): uzywka do ok 100 z wysyłką z allegro + mam pytanie czy to wina budowy myszki czy lasera w przypadku qpada gdy ustawie 400dpi musze latac po calej podkladce a w wmo swobodnie ręka chodzi zawsze robilem wszystko na 400dpi w da czy wmo ale przy qpad 1200dpi na pulpicie przynajmniej musze ustawic mozliwe ze cos jest z laserem czy to poprostu ciezka mycha i duza ?
Odpowiedz
#2
cholera wie, moze qpad walniety... zoabczy czy w windowsie masz ustawone w ustawieniach myszki na 6/11 kreske

w sumei najbliższe do 1.1a co w takiej cenie dostaniesz to DM1 Pro (nawet nową da sie za 120 zł dostać)
Odpowiedz
#3
(08-05-2018, 03:48 PM)Hya napisał(a): cholera wie, moze qpad walniety... zoabczy czy w windowsie masz ustawone w ustawieniach myszki na 6/11 kreske

w sumei najbliższe do 1.1a co w takiej cenie dostaniesz to DM1 Pro (nawet nową da sie za 120 zł dostać)

Kształtem raczej seria Zowie ZA
Odpowiedz
#4
(08-05-2018, 03:48 PM)Hya napisał(a): cholera wie, moze qpad walniety... zoabczy czy w windowsie masz ustawone w ustawieniach myszki na 6/11 kreske

w sumei najbliższe do 1.1a co w takiej cenie dostaniesz to DM1 Pro (nawet nową da sie za 120 zł dostać)
dz za podpowiedź kupiłem xtrfy m2 imo lepsza od dm 1 pro jakoscią wyglądem chyba identyko nwm jak wymiarami 
feeling dla mnie b podobny do tego z wmo i nawet powiem ze lepszy dz za podpowiedź z dm1 tol pomogło jakich kształtów szukac
ta xtry była w lombardzie za 45zł w idealnym stanie bez pudełka =D
Odpowiedz
#5
Gdybyś nadal szukał czegoś bardziej podobnego do WMO 1.1, to najbliżej jest chyba nowy Logitech G pro Wireless: https://www.logitechg.com/pl-pl/product/...less-mouse
Może za rok czy 2 zrobią przewodową wersję z tą samą obudową, w normalnej cenie :/
Odpowiedz
#6
Myślałem nad jej kupnem bo kształtem dla mnie moze być świetnie. Ale cena zabija... negatywnie.
Odpowiedz
#7
Logitech se swoimi super pomysłami pewnie jeżeli już, to by wpieprzył do niej świetny oplot z G Pro/G403 i mysz byłaby śmietnikiem
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.