• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod gryzonia
#1
jaką obecnie używasz myszkę: Logitech G400
jaką masz podkładkę: A4 Tech XGame X7-500MP
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Raczej materiałową
jaki rozmiar by Cię interesował: Podobny do X7-500MP lub ciut większy
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybką/średnią
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
maksymalna cena za podkładkę? 100zł
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Na chwilę obecną rozważam HyperX Fury S i DM Pad. Opłaca się dołożyć do hypera względem DM Pad czy raczej nie? I najlepiej, aby była to podkładka z obszywanymi brzegami.
Odpowiedz
#2
HyperX Fury S ma najprawdopodobniej coating (czyli rodzaj pokrycia w postaci farby, starsza wersja bez "S" miała, a materiał jest raczej ten sam), który jak się zaczyna wycierać, to podkładka zauważalnie zmienia ślizg, więc będzie mniej żywotna od DM PADa. Jak dla mnie Hyperx fury miała lepszy ślizg od DM PADa do momentu aż się wytarła, ale ta różnica w ślizgu moim zdaniem nie jest warta wyższej ceny i mniejszej żywotności, dlatego stawiałbym na DM PADa.
Odpowiedz
#3
imo ze średnio szybkich podkładek to DM Pad najlepszy bo to praktycznie Razer Goliathus Speed pod kątem powierzchni tyle, że równiejszy, a cena niska to co roku kupisz nową i masz idealny ślizg cały czas
Odpowiedz
#4
Zamówiłem DM Pada w wersji XL. Dziękuję za wasze sugestie. :)
Odpowiedz
#5
Nie chcąc tworzyć specjalnego tematu, chamsko się tutaj podepnę. Mam jedno pytanie:

Czy Qck CS:GO Camo Edition ma taką samą powierzchnię jak zwykła Qck?

Bo wiadomo, że te nowe z obszyciami są całkowicie inne, ale nie wiem jak z tymi Camo Edition, albo HyperBeast.
Odpowiedz
#6
(09-12-2018, 11:16 AM)Stachu napisał(a): Nie chcąc tworzyć specjalnego tematu, chamsko się tutaj podepnę. Mam jedno pytanie:

Czy Qck CS:GO Camo Edition ma taką samą powierzchnię jak zwykła Qck?

Bo wiadomo, że te nowe z obszyciami są całkowicie inne, ale nie wiem jak z tymi Camo Edition, albo HyperBeast.

Tak, tylko jest malowana wiec charakterystyka ślizgu będzie minimalnie się różnić.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.