• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki + karta dzwiękowa :)
#1
  • jakie obecnie używasz? Sharkoon Skiller SGH1
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Własnie nie wiem, myslałem nad Xonarem DGX, podobno bardzo dobry, niby dobra tez jest maya u5.
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) b250 pro vdh od msi
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Głownie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Wszystko
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Głownie fps
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Nie mam okresłonego budżetu pytam się na przyszłosc, więc będę mógł zarobić.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? pól na pół
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? raczej zamkniete, lecz jestem otwarty na propozycje
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Sporadycznie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Zastanawiałem się nad HyperX Alpha/Revolver lub g633, możecie się o nich wypowiedzieć czy są dobrym wyborem.
Odpowiedz
#2
Jeżeli zamknięte to ISK HD9999 jak otwarte to AKG K240 Studio do obu przyda się coś co je napędzi odpowiednio taki DragonFly Black to dobry start :)
Odpowiedz
#3
ISK HD9999 i zamiatają wszystkie pod dywan te hypery i logitechy

do tego weź np Prodigy Cube Black Ed. będziesz miał na przyszłość
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.