• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zła myszka? czy źle ją trzymam?
#1
Witam proszę o pomoc chciałbym trzymać myszkę tak jak (czerwone kropki) czyli tylko palcami ale po chwili (jakieś 2-3 minuty) gdy wykonuje ruch w cs go to schodzi mi kawałek dłoni na prawy bok myszki (tak jak na zielono oznaczone)
mam to prawie w każdym modelu miałem już A4tech A90 bloody, Zowie EC1-a, razer deathadder chroma elite teraz mam Logitecha g203
Problem jest taki że mnie strasznie boli dłoń po 5 minutach i w dodatku nie mogę dobrze strzelać gdyż ruch muszę całym ramieniem wykonywać zamiast mały tylko palcami (tak jak to jest oznaczone na czerwono) i jest to ruch trochę niepewny.
Powód i temat może głupi ale licze na waszą pomoc :)
Sorka za brudną myszkę ale na zdjeciach jakos 100x brudniejsza jest :D
https://ibb.co/i8mW1K
https://ibb.co/fZDYFe
https://ibb.co/bT528z
Odpowiedz
#2
Dłoń układa się bardziej naturalnie, celowo używasz fingera?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
finger? myślałem że ja uzywam claw gripa
nie wiem czy po prostu nie mam za wąskich myszek ale razer DA chroma elite albo zowie ec1a do wąskich raczej nie należą
Odpowiedz
#4
Jeżeli nie dotykasz śródręczem, to tak, trzymasz fingerem.
Naturalnie dobrałeś taki chwyt?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
tak dla mnie jest tak lepiej odkąd pamiętam myszke trzymam tylko samymi palcami a nadgarstek leży na podkładce
Odpowiedz
#6
zmień kat nachylenia dłoni, żeby całe przedramie było na równi z dłonią , oprzyj łokieć na blacie jak masz możliwość, zeby nie wisiał bo to Ci wtedy wygina dłoń jak opisujesz, jak usztywnisz od łokcia dłon na prosto wtedy mozesz poruszać palcami samymi i dłonią, a przed ramie wtedy tylko koryguje ruchy. Imo to masz złą pozycje przy kompie i stad takie problemy
Odpowiedz
#7
(08-04-2018, 01:41 PM)Hya napisał(a): zmień kat nachylenia dłoni, żeby całe przedramie było na równi z dłonią , oprzyj łokieć na blacie jak masz możliwość, zeby nie wisiał bo to Ci wtedy wygina dłoń jak opisujesz, jak usztywnisz od łokcia dłon na prosto wtedy mozesz poruszać palcami samymi i dłonią, a przed ramie wtedy tylko koryguje ruchy. Imo to masz złą pozycje przy kompie i stad takie problemy

to nie nie da i tak mi łapa ucieka tak jak pokazałem
kiedyś miałem myszke microsofta 100 laserówka (wiadomo jak ten sensor się zachowywał w csie) to mi się nią najlepiej strzelało ona była jeszcze mniejsza od logitecha g203
może mi ktoś polecić myszkę mniejszą od logitecha g203 z dobrym sensorem?
Odpowiedz
#8
Roccat Lua jest mniejsza, ale sensor średni. Na początku wydawał mi się świetny, ale G203 jest dużo lepszy. Spróbuj z G203 bo to i tak mała myszka.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
(08-10-2018, 09:52 PM)Ewelina napisał(a): Roccat Lua jest mniejsza, ale sensor średni. Na początku wydawał mi się świetny, ale G203 jest dużo lepszy. Spróbuj z G203 bo to i tak mała myszka.
Temat dotyczy właśnie wymiany g203 na coś innego :P

Logitech B100 o którym mówiłeś ma bardziej płaskie boki od g203, więc możesz spróbować czegoś w rodzaju DM3 Mini lub CM Storm Mastermouse S (ze wskazaniem na dm3, z tego względu, że, z wyjątkiem innego kształtu, jest lepsza pod każdym względem), a jeśli masz duże dłonie, to większej: DM1 FPS.
Odpowiedz
#10
to z takich małych nie ma nic więcej jak DM3 mini
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.