• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała symetryczna PWM3360 +
#1
Dream Machines DM1 FPS Noir
Dream Machines DM1 FPS Blizzard White
Logitech G305 LightSpeed Biała

Która z tych polecacie na wymianę po Zowie ZA12 ? ( muszę odesłać na reklamację niestety - ciągle się zacina ). Ewentualnie jestem otwarty na inne propozycje ale minimum PMW3360. Te wymienione lecą na PMW3389 i jakimś HERO. Niestaty strona kuleje nad czym mocno ubolewam i nie wiem co lepsze : http://www.test-gear.pl/informacje-o-sensorach/


Kiedyś palmowałem na Logitech MX510 / Rival. Dzisiaj szponuje na Zowie ZA12 (dom) i Rocat Lua (praca).


Tak więc im mniejsza i lżejsza tym lepiej :) Do tego dwa boczne guziki pod kciukiem potrzebuję. Myszką najlepiej symetryczna dla prawo i lewo ręcznych.


ps logitech jest radiowy, ale widzę że ma 100g wagę to jeszcze nie najgorzej. Pytanie jak to działa? Czy to jest jedna z pierwszych tak tanich i sensownych myszek radiowych?
Odpowiedz
#2
Wersja kolorystyczna "Noir" potrafi przysporzyć wiele kłopotów związanych z powierzchnią - szybko żółknie.
Nie wiem jak wygląda to w przypadku "Blizzard White", ale też jest matowa, więc problem może występować.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
HERO z założenia miał być odpowiednikiem pmw3366 z dużo niższym zużyciem prądu pod zastosowania bezprzewodowe; w tej kwestii logitechowi dałbym kredyt zaufania, zresztą jak dotąd nigdzie nie widziałem, żeby ktoś na niego narzekał (wyszedł w zeszłym roku w logitechu g603). 3389 jest kolejną modyfikacją pmw3360, którą razer miał na wyłączność przez pierwszy rok; główna różnica to chyba skok co 50 dpi, zamiast co 100. Jeśli są jakieś inne różnice względem 3360, to powinny być raczej na plus (chociaż w przypadku smoothingu w 3360 zwiększa się powyżej 2000 dpi, a w 3389 powyżej 1800). Nadchodzi jeszcze nowa mycha logitecha: https://www.overclock.net/forum/375-mice...eless.html
może będzie również w wersji białej.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.