• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do 50 zł
#1
Witam! Poszukuję podkładki pod mysz do 50 zł.
1. Mam mysz Razer Imperator
2. Prostą Hamę materiałową za kilkanaście złotych. Chciałbym podobną lub trochę szybszą.
3. Chyba materiałowa, chociaż dawno nie grałem na innych więc nie wiem.
4. Jedna z mniejszych taka 20 x 25 cm
5. Nie.
6. Taką średnią chyba. Nie wiem.
7. Tak.
8. 50 zł
9. Najlepiej jakby była cała czarna. I dosyć cienka - tak 3 mm. (obecna ok. 6 mm)
Punkty odnoszą się do http://www.test-gear.pl/dobor-sprzetu-po...cpodkladka w tej samej kolejności.
Brałem pod uwagę Roccat Mini Taito i Tesoro Aegis X1
Odpowiedz
#2
wiesz, że żadna podkładka nie pomoże temu koszmarnemu sensorowi co jest w imperatorze. Pod sensory philipsa zaleca się jednak plastikowe pady. Niemniej nie wiem czy potrafiłbyś się przestawić z materiałowej na tak szybką jak plastiki.

Zostając przy materiale to te podane przez Ciebie będą w porządku i taito i aegis się sprawdzą.
Odpowiedz
#3
To jest ta nowsza wersja 4G, chyba trochę lepsza jeśli chodzi o sensor. A tak nawiązując do podkładki, to która by była lepsza pod tą mysz. Ma dość cienkie ślizgacze, więc nie wiem czy nie będzie trochę szorowała spodem. Jaką ty byś wybrał?
Odpowiedz
#4
to może dołóż do logitecha g240, dobra pod cienkie ślizgi bo nie będziesz szorował spodem :). To 4g to bełkot razera tylko, jest tam po prostu badziewny sensor philipsa
Odpowiedz
#5
Sorry, że trochę ciągnę temat, ale wie ktoś o co chodzi jeśli podświetlenie myszy Razer Imperator 4G nie wyłącza się po wyłączeniu komputera? Żeby je wyłączyć trzeba pokręcić kółko myszy. Niby nic takiego, a wkurza.
Odpowiedz
#6
Z tego co przeczytałem jest to dość powszechne, że w porty usb są nadal zasilane po wyłączeniu komputera, może to być związane z ustawieniem portów usb w biosie choć nie zawsze można to wyłączyć (zależnie od modelu płyty głównej). Sam u siebie zauważyłem, że sensor myszy delikatnie świeci po wyłączeniu komputera, a telefon na kablu usb nadal się ładuje.
Odpowiedz
#7
To jeśli jest taka możliwość to jak to zrobić? Model płyty: Gigabyte B75M-D2V
Odpowiedz
#8
Szczerze nie wiem, nie przeszkadzało mi to więc sam tego nie robiłem, gdy wejdziesz do menu BIOSu (wciskając odpowiedni klawisz podczas uruchamiania systemu, często jest to delete lub f4) powinno się tam znajdować coś związanego z usb.
Odpowiedz
#9
Jeśli kogoś to obchodzi to wybrałem Roccat Taito Mini Black. O wiele lepsza od poprzedniej, bardzo gładkie ruchy.
Odpowiedz
#10
Charakterystyka ślizgu zwykle się zmienia po paru dniach, często jest trochę szybsza na początku.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.