• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki podobnej do kinzu
#1
Witam, ostatnio myślałem o zmianie myszki, gdyż moja kinzu jest już dosyć mocno zużyta (4 lata grania). Bardzo dużo szukałem i wytypowałem 3 myszki: DM3 mini, rival 110 i g203.

DM3 mini ma ten sam kształt i wymiary co kinzu dlatego jestem do niej najbardziej przekonany, gdyż mam pewność, że będzie idealnie pasować do chwytu, ale ma lekko "cofnięty" sensor i obawiam się, że ciężko będzie mi się przyzwyczaić.

Rival 110 ma bardzo podobne wymiary i z tego co się dowiedziałem to sensor też jest na wysokim poziomie ale największe obawy co do niej jest ten "kropkowany" plastik po bokach, gdyż sposób w jaki trzymam mały palec może powodować ból od zbyt mocnego dociskania. Przez chwile miałem okazję testować rivala 300 i tam właśnie ta chropowata guma po bokach była największym problemem.

G203, o nim wiem najmniej, sensor podobno dobry, wymiary też powinny mi odpowiadać, a dodatkowo jest aktualnie najtańszy i mogę go dostać na miejscu w sklepie (tak samo jak rivala)

Szukam małej i lekkiej myszki, możliwie jak najbardziej zbliżonej wielkością i kształtem do kinzu.
Kilka dni temu miałem też okazję pograć chwilę na Zowie FK1 i była ona za duża.
Odpadają też profilowane konstrukcje i myszka MUSI być symetryczna.
Dobrze było by, gdyby scroll chodził w miarę lekko.

  • jaką obecnie myszkę używasz: kinzu v2
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400dpi
  • czułości w grach: niska/średnia (csgo - aktualnie 1.8)
  • czułość w Windows: 6/11
  • w co grasz: głównie csgo
  • jaką masz obecnie podkładkę: qck+
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): boczne nie są mi potrzebne, najlepiej bez nich
  • twój budżet: do 150zł
  • jaki chwyt stosujesz: claw grip ale nie dotykam myszki całą dłonią, głównie trzymam ją samymi palcami 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny? prawa ręka
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: gram tylko na 400dpi
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie zwracam uwagi na bajery typu RGB, wygląd i kształt kinzu mi odpowiada
Odpowiedz
#2
DM3 wydaje się świetną opcją.
Odrzuć selekcjonując pod motywem kształtu - G203 i Rival 110 są dostępne stacjonarnie ;]
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(08-03-2018, 06:36 PM)XeXu napisał(a): DM3 wydaje się świetną opcją.
Odrzuć selekcjonując pod motywem kształtu - G203 i Rival 110 są dostępne stacjonarnie ;]

Też mi się wydaje, że DM3 może być najlepsza ale poczekam jeszcze na propozycje i opinie innych. Może znajdzie się jeszcze jakaś inna myszka.
Odpowiedz
#4
jak Ci pasuje kinzu to daj szanse dmce
Odpowiedz
#5
I chyba tak zrobię. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.