• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszy + podkladka
#1
Witam potrzebuje fachowej pomocy w doborze nowego gryzonia.
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech R7
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3000
  • czułości w grach: średnia
  • czułość w Windows: średnia
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°: 1 cm
  • w co grasz: WoW, LoL
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech Bloody Headshot
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): prawy, lewy, 2 boczne, scroll
  • twój budżet: 200 +/- 50
  • jaki chwyt stosujesz: Claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: do kitu jest akumulator
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): fajnie jakby miala led jakis 
+ podkladke do niej pod kontrole, budzet :100 +/- 50
Odpowiedz
#2
powiedz mi jeszcze czy nie wolałbyś jakiejś mniejszej myszki od takiego r7 jak chcesz clawem trzymać?
Odpowiedz
#3
Witam r7 wydaje mi sie ze lezy spoko, jestem otwarty na nowe propozycje z pokora.

Pozdrawiam Damian
Odpowiedz
#4
jeżeli obejdzie się bez makr to Zowie ZA12 lub jeżeli w lola grasz więcej to mniejszą ZA13 będziesz miał lepszą kontrolę. Jak grasz na dpi 3000 teraz, to tu ustawisz sobie 3200 lub zejdź do 1600. Kabel Ci nie będzie przeszkadzał. Do tego weź podkładkę Logitech G240 .
Odpowiedz
#5
Witam jeszcze tylko jedno pytanie, jakaś alternatywa z bocznymi przyciskami tylko z lewej strony.

pozdrawiam Damian
Odpowiedz
#6
W zowie możesz wyciągnąć boczne przyciski ;) jedyne co to pozostaje spora szpara :D, ale możesz sobie zakleić ^^

podejdź do jakiegoś dużego stacjonarnego sklepu (saturn. media, rtv) i zobacz czy nie mają kone pure military wystawione, to byś zoabczył czy może takie małe myszki by Ci lepiej podeszły pod claw gripa.
Odpowiedz
#7
Logitech g303 wydaje się być zrobiona pod claw gripa, trzyma się ją clawem całkiem wygodnie. Innym chwytem praktycznie się nie da. Proponowałbym przymierzyć w jakimś większym sklepie czy pasuje, ma ona aktualnie najlepszy sensor dostępny na rynku.
Odpowiedz
#8
jednak w ciemno, bez mierzenia g303 nie bierz :P Niemniej w rtv agd widziałem, że mają wyciągnięte g302 czyli ten sam kształt, ale gorszy sensor więc jest gdzie przymierzyć.
Odpowiedz
#9
Witam znalazłem takie coś w mediamarkt : ROCCAT Kone Pure Military Naval Storm leży spoko, tylko sensor optyczny Pro-Optic (R4) nie wiem co to jest.

pozdrawiam Damian
Odpowiedz
#10
W tym wypadku pod pro-optic r4 kryje się jeden z najlepszych aktualnie dostępnych sensorów na rynku: pixart pwm3310.
Jeszcze powiedz w jakiej cenie ją tam znalazłeś, bo roccaty mają bardzo duży rozstrzał cen, w internecie można ją dostać za 250 zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.