• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa podkładka
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę Zowie EC1-a
  • jaką masz  podkładkę Zowie GS-R (czarna)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: podobnych rozmiarów do GS-R
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? nie gra roli
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)  Po prawie dwóch latach moja podkładka się wysłużyła. Jest cała wytarta. Przed wersją czarną, miałem niebieski wariant tego modelu, który bardzo dobrze wspominam. Jako, że nadszedł czas wymiany, to poszukuję czegoś co w wartościach ślizgowych i kontroli będzie zbliżone do niebieskiej GS-R, jednak nie będzie posiadać tego lepkiego i  mułowatego uczucia podczas korygowania mikro ruchów. Byłoby dobrze żeby w nowym modelu materiał dłużej utrzymywał swoje właściwości.

    Co sądzicie o Xtrfy XTP1 czy Razer Gigantus? Będą one adekwatne do moich wymagań? Jestem też otwarty na inne modele :)

Odpowiedz
#2
G-SR niebieska jest unikatowa ze względu na farbkę jaką jest pokryta, przeczytaj naszą recenzję;) tam może nie zauwazyłeś ale po paru miesiącach na niebieskiej jest tak samo jak na czarnej ;)

sprawdź Roccat Taito 2017 imo najlepszy zamiennik
Odpowiedz
#3
Dziękuje za odpowiedz. A jak wyglada sprawa przyklejania się myszki na Taito 2017? Jest tak samo jak na G-SR?
Odpowiedz
#4
Używam Taito 2017 XL i nie zauważyłem żeby się "przyklejała" myszka.
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#5
jest ciutke szybsza i bardziej polerowana wiec mniej bedzie tego wrażenia

to co piszesz o g-sr, ten jej specyficzny opór to właśnie dla tego ludzie ją kupują;) bardzo to pomaga w zatrzymywaniu po szybkich ruchach
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.