• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszy
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G502 Proteus Spectrum
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: normalnie 1600, do gier 500a
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średni
  • czułość w Windows: domyślna
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): podawałem DPI, 1600
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): jeśli dobrze mierzę to 6-7cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch, Wiedźmin 3, Titanfall 2
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK, ale planuję Roccata Kangę
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): wszystkich (mimo tego, że jest ich sporo)twój budżet: ~250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ok. 19cm 
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ~1,5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: claw nie, palm chętnie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: wolałbym tak, jak jest teraz
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wagę, kształ
  • tczy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Zastanawiałem się nad Rivalem 310 i Logitechem G305. Zależy mi na RGB (dlatego jeszcze nie kupiłem G305), bezprzewodówek poza wspomnianą G305 nie rozważam. Chcę, żeby miała sporo przycisków bocznych (easy-shift zdzierżę) i była możliwie bezawaryjna.
Odpowiedz
#2
czyli rozumiem, że planujesz diametralną zmianę kształtu hmm... moim zdaniem warto by zobaczyć Logitech G403 jeżeli dalej chcesz profilowaną, jest duże lżejsza i mniejsza od G502, ale ciągle w miarę podobny chwyt będzie na niej, jeżeli jednak chcesz coś znacznie mniejszego to taik G305 powinien być też dobrą propozycją zwłaszcza jak chcesz bezprzewodowe, ewentualnie z symetryków to może DM1 Pro S jak byś cos większego ale przewodowego chciał
Odpowiedz
#3
Kształt jeszcze ujdzie, ale do fingertipa średni, gorzej z wagą, to jest zwyczajnie zbyt ciężkie do FPS. Rival 310 nie będzie dobrą propozycją? A G305 dostanie recenzję na Test-gearze? Do końca nie ufam tej myszy, ma za mało opinii i jest stosunkowo nowa na rynku.
Odpowiedz
#4
Sprawdz sobie recenzje u rocket jump ninja :) ja jeszcze czekam na myszke którą zaprezentują w sierpniu
Odpowiedz
#5
nie mamy skad wziąć G305 :( a z tego co wiem nikt nei planował go kupować

Hmm rival 310 może być bardziej taki palmowy, ale na pewno bardziej fingerowy niż G502, jeżeli na G502 fingerowałęś to na rivalu 310 też dasz radę spokojnie

niemniej kształt to to samo co G Pro, a o bezprzewodowość u logitecha raczej byłbym spokojny bo najlepszą technologię mają
Odpowiedz
#6
A jest coś z większą ilością przycisków od G305 co spełni moje oczekwiania?
Odpowiedz
#7
wszystko ze standardową ilością przycisków, te myszki są robiony z myślą głównie o FPSowcach a im nie jest potrzebna większa liczba przycisków
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.