• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz z dużą ilością przycisków, mała dłoń.
#1
Witam, 
Proszę o pomoc w wyborze zakupu myszki do gier typu h&s i fpsy. 
jaką obecnie myszkę używasz: Razer Diamondback Salamander Red nie wiem ile już lat ją mam jest niezniszczalna :) i przeżyła kilka innych 
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): dla wygody używam średniej lub wysokiej ale kiedyś jak grałem na niskiej
czułość w Windows: wysoka
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 10 czyli max ale stery są pod win7 a mam win10 
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): dodam jak zmierze
w co grasz (podaj tytuły gier): Path of Exile hc (pod tą grę chcę kupić myszkę), Overwath, te dwie gry najczęściej. Inne to Diablo 3, LOL, Sins of a Solar Empire, CS, inne fpsy
jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito Control, mogę zmienić lubię szmatki
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 4 w tym boczne ale potrzebuję więcej, 
twój budżet: bez ograniczeń
jaki chwyt stosujesz: FINGERTIP GRIP V2 ale to może być spowodowane że mam za dużą mysz
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17,4 mm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 1,8 mm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: mogę zmienić 
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: potrzebuje więcej przycisków, czym więcej tym lepiej. Teraz z bocznych przycisków mogę komfortowo używać tylko jednego tego co jest bliżej do drugiego kciuk już nie sięga i korzystanie z niego mija się z celem. Reasumując potrzebuje wygodnej myszki z jak największą ilości przycisków które szybko i
wygodnie będę mógł obsługiwać. 
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
uwagi (np. co do wyglądu myszki): żadnych 
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Ja od siebie mogę polecić Razer Nagę Trinity, zwłaszcza do mniejszej dłoni ;)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#3
Roccat Kone Pure Owl-Eye powinna dobrze się sprawdzić pod małą dłoń, a zamiast większej liczby przycisków mycha posiada funkcję easy-shift, która po przytrzymaniu wybranego klawisza przypisuje dodatkową funkcję do wszystkich pozostałych - a więc oprócz 7 przycisków i rolki przód/tył masz jakby 8 dodatkowych (wliczając scroll przód/tył).
Odpowiedz
#4
imo to j.w. dostosowałbym się do korzystania z opcji easy-shift dzięki temu masz normalny kształt i dużo przycisków równocześnie
Odpowiedz
#5
Nie jestem do końca przekonany do easy_shift ale zdam się na wasze doświadczenie. Mysz zamówiona jak przetestuję napiszę małą recenzję.
Odpowiedz
#6
czekamy :)
Odpowiedz
#7
Dopiero teraz mi sie przypomniało że jest Rival 500 :/
Odpowiedz
#8
(07-13-2018, 02:48 PM)Reo napisał(a): Dopiero teraz mi sie przypomniało że jest Rival 500 :/


Mierzyłem ją w sklepie i nie było efektu wow :) wydaję się ciekawą opcja, ale wszystkich tych przycisków na pewno komfortowo bym nie obsługiwał i jest prawie dwa razy droższa.
Mam ochotę przetestować Roccat Kone Pure Owl-Eye, więc jest ok.
Jak zakupie klawiaturę Roccata to będę mógł easy_shift odpalić z klawiatury?? Na stronie Roccata tak to wygląda...
Która zatem klawiaturę Roccata polecicie? Miejsca na biurku mam 53 cm (+/- 1cm) szerokości (mierzone akpą measure wiec nie wiem na ile to poprawnie działa:)) klawiatura ma służyć do gier i zabawy pisania będzie mało. Wolałbym chyba mechaniczną, ale jak membrana będzie spoko to, czemu nie.

Tak na pierwszy rzut oka najbardziej mi chyba odpowiada Roccat Ryos tylko jest pięć wersji i nie wiem, która wybrać:)
Odpowiedz
#9
ogólnie roccat robi słabe klawki ;p na klawce roccata masz po prostu easy shift dla klawiatury chyba, na myszce dla myszki, ale na klawka możesz nagrywać też akcje myszki (przynajmniej tak mi sie wydaje, bo przeważnie tak się da)

jaki budżet na klawke? bo jak myśliszo mechanikach w cenie ok 500-550 zł to masz chociażby świetnego Cougara X3 Speedy http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...gb-speedy/ na hard-pc do kupienia z mega rozbudowanymi makrami, gdzie nawet ruch myszki nagrywa, MX Silvery to imo najlepsze do grania ze wszystkich przełączników
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.