• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebne info, myszka z sensorem z przodu
#1
heja,
Potrzebne info, jakie znacie modele myszek które mają sensor z przodu? interesuja mnie najlepiej te z jak najlepszym sensorem
Odpowiedz
#2
Obecnie będzie to wręcz niemożliwe - producenci nauczyli się, że najlepiej usytuowany sensor, to sensor na środku.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
taaa, na srodku bo niby ma byc dobry do wszystkiego, a niestety pod fingera okazuje sie ze najlepsze sa takie gdzie jest u gory, dlatego rozgladam sie za taka mycha
Odpowiedz
#4
Myślę, że kładziesz na to zbyt personalny nacisk.
Wiele osób albo nie odczuwa większej różnicy (oswajają się z tym), albo wolą mieć sensor na środku.
Tak jak wspomniałem, teraz będzie to niemożliwe.
Jakiś czas temu, gdy sensory laserowe miały rację bytu, pojawiały się konstrukcje z taką implementacją (G500 jako przykład), na ten moment jest to wątek zakończony - nie dam sobie ręki uciąć, ale najprawdopodobniej nie znajdziesz nic, co posiada przynajmniej PMW3310.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
masz fajną myszkę gamdias Zeus P1 z sensorem z przodu - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...us-p1-rgb/ tylko, że to kawał gryzonia jest i finger to tylko osoby z dłonią 20.5 cm +
Odpowiedz
#6
Nie wiem jak tego nie zauważyłem, toć czytałem tę recenzję jeszcze wczoraj :l
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
HP Omen Mouse 600
Ktoś miał styczność? jak z jakością? sensor z przodu, 88g bez obciążników, switche 50mln (niestety niewiem jakie)
Odpowiedz
#8
"800–12 000 DPI", ale kalibracja chyba w porzadku.
Switche to zapewne Omrony.
Co ciekawe, pierwszy przycisk boczny pracuje jako "Sznajper", taki nieśmieszny żart.
Zapewne jeden z tych kształtów, które albo polubisz, albo znienawidzisz :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
imo ten kształt wyglada tragicznie ;p
Odpowiedz
#10
dobra, odpuszczam tego omena, doczytalem sie ze nie ma oficjalnego softu do niej, klawiszy nie mozna bindowac, a jak nacisniesz lewy+prawy to resetuje dpi, lol, ale siara, jak mozna taki produkt wpuszczac na rynek
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.