• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze myszy.
#1
Witam,
Zainteresowałem się ostatnimi czasy detalami co do wyboru myszy. Na ten czas używam Deathadder Chroma, ale oglądając rozgrywki OW zauważyłem, że lwia część graczy używa myszy Zowie, o których wcześniej nie słyszałem. Chciałbym Was prosić o pomoc w doborze myszy, bo sam się w tym już gubię.
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Deathadder Chroma
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska - Overwatch 4.5
  • czułość w Windows: na środku
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): jeśli chodzi o akcelerację to 0
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Overwatch około 38cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Extended Speed
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tak, używam bocznych
  • twój budżet: do 500 zł
  • jaki chwyt stosujesz: wydaje mi się, że claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19.5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie zastanawiałem się
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: testowałem wiele ustawień i 800 dpi wydaje się mi najodpowiedniejsze
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chciałbym sprawdzić czy poczuję jakąś różnicę używając najnowszych sensorów
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
    Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
prawda jest taka, że większość tych graczy grałaby tak samo na każdej innej :P

w Twoim przypadku dobrze by było abyś w sklepie przetestował sobie jakieś inne kształty, moze mniejszą myszkę np. Rivala 310 lub G403
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.