• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do bycia najlepszym
#41
coś tam nas pytali co o tym i tym myślimy, więc widać, że szukają nowego kształtu ;D
Odpowiedz
#42
Ze względu na to, że zrobił się z tego tematu - wątek ogólny o myszkach to i ja coś nabazgram. Kupiłem sobie sensei 310 gdzie mówili, że pod finger/claw się jakoś nada i na innych forach i tutaj też (nie w recenzji bo tam jest czysty palm, ostatecznie palm/claw). Niestety pomimo łapy 19cm mycha jest dla mnie za duża i czuję dyskomfort operując nią dlatego ta idzie na zwrot i teraz już zamówiłem typowo pod siebie czyli dosyć mała oraz pod claw/finger - g203.
Jak ta nie będzie leżeć to będzie trzeba główkować dalej chociaż nie powinno to być trudne bo do tej pory całe życie jechałem na sprzęcie z marketów czyli max 20zł za myszkę/klawiaturę. Teraz mnie naszło by sobie kupić prawdziwy sprzęt i już jest też klawiatura MasterKeys L PBT brązowa i będzie ISK HD9999. Nie mogę się doczekać całości :)
Odpowiedz
#43
G203 świetna myszka, jak lubisz mniejsze to będzie akurat. Solidnie wykonana, precyzyjna.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#44
noo ja bym powiedział, że minimum co gracz powinien mieć, aby z przyjemnością pograć ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.