• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do bycia najlepszym
#31
Rozumiem, a wedlug Ciebie @Reo opłaca się brać zowie czy strata piniedzy bo wlasnie slyszalem, ze tam sa switche od huano
Odpowiedz
#32
Wymienione mysz to personalny ranking RocketJumpNinjy.

Myszy Zowie są ostatecznością, wyjątkiem może być model ZA, który jest na tyle unikalny, że nie ma zamiennika.
Główne powody dla którego Zowie są tylko substytutami:
- Sensor poprzedniej generacji,
- Stosunkowo słaby scroll,
- Modele FK i EC są dosyć problematyczne w kwestii przycisków głównych (Nie każdemu odpowiada twardość FK, tułaczka do aktywacji w EC),
- Przyciski boczne w EC są dosyć kaprawej jakości i spasowania, podobne do DM2 Comfy, która kosztuje *99zł*
Jak na producenta, który cieszy się taką estymą, mysz za ~300zł powinna być solidnej jakości, zwłaszcza iż o wiele tańsze produkty producentów jak: Cooler Master, Logitech, Roccat etc. są pozbawione wyżej wymienionych wad, bądź jesteśmy w stanie je zaakceptować, gdyż przeważają jakością całokształtu dzieła i wartością pieniundza.
Możesz pomyśleć "No ale dobra, przecież 80% graczy używa produktów Zowie" - tak, bo wyżej wymienione wady na tle ergonomii Twojej dłoni w stosunku do myszy, nie są tak istotne jak z teoretycznego punktu widzenia.
I najważniejszy minus - cena.
Jeżeli sprawdzisz całe zestawienie produktów na test-gear.pl z rekomendacją, to zapewniam Cię, iż znajdziesz kilkanaście modeli lepszej jakości, które nie sięgają spektrum kwoty Zowie.

Cooler Master o którym mowa w temacie, w porównaniu do Zowie EC1-A ma:
- Znamiennie lepszą jakość
- Lepsze przyciski
- Wyczuwalnie lepszy scroll
- Separowane kliki od konstrukcji
- C e n ę - 169zł vs 279zł

Myśląc o potencjalnym wyborze nowej myszy, oczywistym wydaje się sprawdzenie CMa na pierwszym miejscu, pozostawiając wszystko kwestii wygody i ogólnego użytkowania.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#33
A mógłbyś porównac coolermastera do rivala 600?, bo tak stwierdzam, ze jednak pięniądze to nie problem :D
Odpowiedz
#34
To spróbuj Rivala 600, skoro masz takie parcie.
Jest na tyle udaną myszą, że pozostawiam wszystko w kwestii kształtu ;]
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#35
Dziękuje wszystkim bardzo serdecznie, jak cos bede pisał ;p
A uzywał ktoś z was rivala 600?, jakieś opinie :D?
Odpowiedz
#36
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-600/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#37
Czytałem, czytałem, a jakieś własne doświadczenia ;p?
Odpowiedz
#38
Nie znalazłem jej na sklepowych półkach swego czasu, ani nie zakupiłem - nie mam osobistej opinii ;]
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#39
ja Ci powiem, że w dłoni Rival 600 wydaje się o x1.5 większa od MM530 ;), dla kogośkto lubi takie duże mychy to Rival 600 jest bezkonkurencyjna, dla mnie osobiście dłoń ok 19 cm jest trochę zbyt nieporęczna, za duża. Niemniej z czystym sumieniem też jej dawałem max rekomendację
Odpowiedz
#40
proponuję aby zespół TEST GEAR zaproponował DM aby zrobiła taką myszkę do bycia najlepszym :D
chętnie w dobrej cenie kupiłbym klon rivala 310 lub coś podobnego :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.