• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do bycia najlepszym
#21
(06-09-2018, 02:52 PM)Mvniek napisał(a): A rival 600?

600 nie miałem i nie dotykałem więc się nie wypowiem. Ja bym ci jednak polecił g403 ze względu na przyciski, topowy sensor i dobrą jakość. Tak jak mówiłem możesz jak ja trafić na trochę trzeszczący plastik, który nie wpływa w żaden sposób na działanie myszki. Jak bardzo razi cie ten kabel to zawsze możesz pomyśleć nad wersją bezprzewodową. Jeszcze w niektórych sklepach trwa promocja na logitech więc możesz trafić w spoko cenie.
Odpowiedz
#22
(06-09-2018, 06:54 AM)Mvniek napisał(a):
(06-08-2018, 09:10 PM)XeXu napisał(a): W takim razie zarówno CM jak i Cougar są okej.

Średnio mi coś podchodzą te myszki :x, a co myślisz o razer deathadder elite albo jakimś zowie? :)

Jakiś konkretny powód?

(06-09-2018, 02:52 PM)Mvniek napisał(a): A rival 600?

Może wydać się za duży, przekracza znacznie budżet - nie polecałem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
CM, musze pomyslec, cougar fatalny umiejscowany kabel slaba rozstawa wagi :)
Jak myślicie jest sens wymieniac tego rivala 310? bo juz 7 sztuka jest zla..
Lewy przycisk schodzi dobrze, a prawy klika leciutko podwojnie i jest malo sprzezysty..
Odpowiedz
#24
To podsumowując jakie są najlepsze myszki do 300 zł.
Chciałbym mieć przejrzysty, klarowny wybór.
Ja już nie wiem co wybrac..Nie słyszałem, żeby dużo ludzi brało tego coolermastera..
Powoli sie gubie, może faktycznie wezme tego g403, ale żywotność przycisków 2-krotnie mniejsza niz w konkurencji, eh..
Odpowiedz
#25
Nie słuchasz :l
Deklarowana żywotność to ślepy zaułek, nie sugeruj się tym.
Teoretycznie, im mniejsza wytrzymałość, tym klik jest lżejszy, przyjemniejszy - Omrony D2FC-F-7N (20m) są powodem dla którego G403 uchodzi za mysz ze świetnymi przyciskami.
Oczywiście, jest to czysto subiektywistyczna opinia - dla mnie troszkę za lekko się wciskają.
Musisz patrzeć na to jednak z przymrużeniem oka, wszystko zależy od całego spasowania obudowy, stąd myszy z takimi samymi switchami mogą zupełnie inaczej klikać, zepsuć się po zupełnie innym okresie czasu.

"cougar fatalny umiejscowany kabel slaba rozstawa wagi :)"
Nie wiem czy czytaliśmy tę samą recenzję - "Myszka jest w pełni stabilna i doskonale wyważona."
Umiejscowienie kabla nie jest problemem.

"Nie słyszałem, żeby dużo ludzi brało tego coolermastera.."
Szukamy dobrej myszy, niekoniecznie popularnej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#26
Po wszystkich namyslach wezme jednak chyba rivala 600. Bardzo mi odpowiada, generalnie szanuje steelseries.
A wy co o nim myslicie jakieś opinie?
Odpowiedz
#27
Nawet sam rocket jump ninja ocenia go na top1 mysz na ten czas, a on testuje setki myszek.
http://www.rocketjumpninja.com/top-40/
Odpowiedz
#28
Nie odraczam, lecz na Twoim miejscu sprawdziłbym wymienione wcześniej klikacze.
Pamiętaj, że Zy stara się być obiektywny, a jego personalne "Top 10" wygląda zupełnie inaczej; CM MasterMouse S, Zowie FK2, Logitech G305.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#29
A twoje top 3?
To CM MasterMouse S, Zowie FK2, Logitech G305.?
Odpowiedz
#30
top3 xexu? dla niego wszystkie są dobre i złe :D
wybiera sie przede wszystkim na podstawie wygody to pierwsza sprawa... co ci po super sensorze czy przyciskach (np. 4-5letnia G400 którą kupiłem od znajomego ma switche oscylowane na 10m kliknięc a dopiero teraz nadają sie do wymiany a tutaj mamy do czynienia z graczem MOBA RTS jak i z graczem CS który dużo onetapuje w trakcie grania wiec przyciski pewnie przekroczyły ze 30M kliknięc jak nie lepiej) jeśli bedzie cie łapa bolała i bedzie ci sie grało niekomfortowo. przymierz sobie wszystkie myszki jakie tutaj koledzy wyżej zaproponowali i sam zdecyduj jaki bedzie wygodny. teraz nie ma tak ze wieksza wygoda nie odpłaci sie kiepskimi przyciskami czy słabszym sensorem. teraz wybiera sie tylko wygodą bo przyciski 10M przy 2letniej gwarancji to i tak bardzo dużo. a po gwarancji jak sie switch uszkodzi to dasz nowy taki sam albo bedziesz sobie eksperymentował z omronami 10, 20 czy 50M lub z Huano blue czy white dot
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.