• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka
#1
jaką obecnie używasz myszkę Roccat Kone Pure Military
jaką masz  podkładkę Roccat Sense Naval Strom 2MM
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):materiał lub hybryda, tworzywo sztuczne
jaki rozmiar by Cię interesował: około 30 cm szerokości (obecna jest większa, ale nie wykorzystuję jej w całości)
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: NIE - podkładkę wymieniam raz na 1,5 - 2 lat zazwyczaj razem z myszką (dbam o te podkładki - po korzystaniu z komputera ją przykrywam by się nie kurzyła :)
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? TAK
maksymalna cena za podkładkę? 50-60 zł
Odpowiedz
#2
Polecam Roccat Kanga, świetna podkładka, dobry ślizg, 2 mm grubości, w różnych rozmiarach do wyboru.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
(06-04-2018, 09:24 PM)Ewelina napisał(a): Polecam Roccat Kanga, świetna podkładka, dobry ślizg, 2 mm grubości, w różnych rozmiarach do wyboru.

Dzięki za radę. Nad nią właśnie myślałem, a także nad roccat taito. Która dłużej wytrzyma lub co jeszcze poradzicie?? (w obecnych warunkach to ręce mi się ostro pocą)??
Odpowiedz
#4
imo to +1 dla Kangi
Odpowiedz
#5
Taito rozważałem ze względu na waszą recenzję w której napisaliście, że szacujecie czas żywotności podkładki na ok. 2 lat. Z kolei teseoro aegis x3 kusił tym że nie przyciąga brudu, ale skoro mówicie, że Kanga wytrzyma tak samo długo to jutro jadę i kupię. Widziałem, że jest od ręki w kilku sklepach. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#6
przy tym jak dbasz to powinna spokojnie starczyć na 2 lata ;)

ja syfie jak cholera przy kompie i tylko ręką przecieram podkładkę i taito 2017 daje radę ciągle ;) imo to ta i to będą ok, ale jakoś Kanga mi lepiej dla Ciebie pasuje, ot taki siódmy zmysł ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.