• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genesis Xenon 750
#1
recenzja - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...xenon-750/
Odpowiedz
#2
Już czytam :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
hehe nooo tym razem lepszy masz czas ^^
Odpowiedz
#4
Miałam fuksa że wstałam w porę :D Recenzja przeczytana. Czekam na myszkę dla mnie, ta chyba nie jest idealna na moją dłoń, no i brak możliwości wyłączenia podświetlenia. Może też trochę za duża i kształt coś jak G403. Producenci muszą się bardziej postarać, jeśli chcą, bym kupiła :D :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
noo testowałaś zowie ec2 a to niemal, że to samo jak weźmiesz w dłoń ;)
Odpowiedz
#6
Ech te czasy, kiedy byłam dzieckiem i nie odbierałam dwuznacznie słów :D
Zowie Ec2 na moje oko, patrząc na zdjęcia chyba wydaje się solidniejsza, ale może mi się tylko tak wydaje. Ale kształt nie był mi zbyt wygodny, za szeroka, dłoń się męczyła. Zdecydowanie wolę symetryczne, mniejsze.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
miałem okazję "podotykać" Xenona 750 aka Zowie EC2 :)
muszę przyznać, że nawet z moim defektem (źle zrośniętym palcem) myszkę dosyć dobrze trzymało się w dłoni.
super pomysł z możliwością konfigurowania myszki pod siebie czyli ze zmianą boków. mam jednak zastrzeżenia co do jakości wykonania i spasowania elementów (pewnie pilniczek do paznokci żony + papier ścierny załatwił by sprawę).
szkoda, że mimo tego nie ma możliwości aby zwęzić myszkę przy samych przyciskach.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.