• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do FPS
#1
  • twój budżet: Powiedzmy że nie ma.
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? - Mechanik
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? - Chude długie palce
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? - Nie (facebook,fora)
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? - Tak (90% gry, 5% pisanie)
  • czy chcesz podświetlenie? - Tak
  • czy chcesz makra? Tak (ale niekoniecznie)
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? - Niekoniecznie 
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Niekoniecznie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? - NIE
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Firma bez znaczenia (myszke mam Mionix - Avior 7000)
    Pomogliście z myszką, słuchawkami to i może z klawiaturą, obecnie używam Razer Blackwidow Battlefield 4 (chyba na MX Blue), istotnie jest dla mnie to że gram na strzałkach (osoba leworęczne) i numpad to konieczność.Gram głównie w fps'y (BF V nadchodzę) :)
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#2
Ty a nie chciałbyś układu jak Masterkeys Pro M? Znam osobęleworęcznąco gra na niej i sobie to chwali, ale podejrzewam, że to kwestia przyzwyczajenia, jeżeli by Ci przypasowało to ma MX Redach może weź, makra ma jednak ograniczone.

jak jednak standard wolisz to bym Ci polecił Cougar X3 Speedy - https://www.caseking.de/en/cougar-attack...a-920.html ma rozbudowane sterowniki i wszystko inne co potrzebujesz i do tego ma MX Silverach co imo są najlepszymi przełącznikami pod FPSy.
Odpowiedz
#3
Za mało klawiszy ma ten układ Pro M, ponieważ gram na strzałach i Num 0, Num . (Del) plus wszystko jest potrzebne.
A ta Cougar jest gdzieś do dostania w Polsce? Są jakieś alternatywy?
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#4
caseking to dystrybutor cougara jak i sklep na europę, bezproblemowo u nich jest bardzo kupować jak i zwracać w razie czego, przesyłka do DE kosztuje tyle co w Polsce praktycznie

na mx silverach poza cougarem jest jeszcze Corsair K70 rapidfire RGB ,ale cenowo dużo więcej wyjdzie no ale jak wolisz , też spoko klawka, ale imo brzydsza
Odpowiedz
#5
Który layout najlepszy US?
Coraz bardziej czaję się na tego Cougara, jak z przesyłką z tego CaseKing (który kurier najbezpieczniejszy)?
Niezła jest podobno Ducky RGB One ale trzeba ściągać z USA....

I za ile mógłbym puścić Razer Blackwidow Battlefield 4 Edition (Cherry MX Blue)?
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#6
Layout jest kwestią preferencji, jakieś 90% (dane z dupy) populacji preferuje jednak layout US - przeznaczony dla ludzi niepozbawionych rozumu i godności.
https://www.youtube.com/watch?v=zIVdOidXaOw - krótkie i akuratne podsumowanie układów. Chyrosran22 ma generalnie dosyć radykalne podejście do recenzowanych klawiatur - trzeba je odbierać ze sporym dystansem (jest psychofanem przełączników Alpsa).
Osobiście odradzam layout ISO, kilka lat męczę się już z krótkim Shiftem w Macbooku nabytym drogą cebuli.

DHL jako narodowy przewoźnik będzie najbezpieczniejszy.

Ducky prezentuje znakomitą jakość wykonania.  Markę stawiam zdecydowanie ponad wszelkie "marketowe" wynalazki trzaskane przez iOne i SolidYear.
Jako, że Ducky Channel wywodzi się z Tajwanu, wydaje mi się, iż  na luzie można zamawiać ich produkty bezpośrednio z Chin - a przynajmniej taką mam nadzieję, dam znać za dwa tygodnie :P

https://www.joybuy.com/product/600109679.html - ostały się wyłącznie modele na Cherry MX Red. Cena będzie raczej finalna, obejdzie się bez dodatkowych opłat (paczki ślą ePacketami).
https://www.joybuy.com/3385027.html - osobiście zamówiłem model Zero na MX Blue ze względu na genialny wręcz stosunek jakości do ceny. Zero ma zdecydowanie lepszej jakości keycapsy PBT.

Joybuy to trochę taki chiński amazon, sprawdzony przez kilku użytkowników forum. Nie płaciłbym w nim jednak główną kartą płatniczą.

Razer Blackwidow Battlefield 4 Edition (Cherry MX Blue) w zależności od stanu IMO jakieś 160-250 zł.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#7
Najbardziej mi podchodzi ten Ducky RGB One no ale oprócz USA to chyba nigdzie go nie ma, więc tak realnie co mi pozostaję, ten Coguar X3 Speedy?
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz
#8
https://mechanicalkeyboards.com/shop/ind...ail&p=3549
Podobno najlepiej wykonana klawiatura, brałbym na Redach.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#9
Wymieniony Leopold nie posiada podświetlenia, boli też set keycapsów z ABS w cenie PBT.
Wersja z białymi LEDami jest ciężko dostępna, dodatkowo na wyłączność Cherry MX Blue.

P.S.
Odpowiedziałem Ci na wiadomość.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
No to chyba zostaję Cougar X3 Speedy albo coś z polskiego rynku Corsair lub CM.
fps player: k/d ratio: bf3: 3.15 bfh: 2.25 bf4: 2.51 bf1: 4.62 bfv: 5.46
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.