Ankieta: Przyciski w G203 są...
za lekkie, wciskają się od ciężaru palców, dłoni
idealne, lekkie, ale nie za lekkie
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G203 - przyciski za lekko chodzą?
#21
(05-24-2018, 02:06 AM)Matticzek napisał(a): Te myszki już tak mają, że niechący naciska się przycisk. Kwstia przyzwyczajenia. Raczej zeleta w grach FPS.

No, szczególnie kiedy przypadkiem się strzeli i zdradza się swoją pozycje :D :D :D

(05-24-2018, 06:16 PM)Ewelina napisał(a): Serio wyszły nowe wersje? Znaczy się mają gorszy, czulszy klik?


Niee, gorszy nie. Jest tak samo. Trochę inaczej łapię mi się dłonią ten nowy egzemplarz, trudno mi stwierdzić dlaczego. Chyba delikatnie inny kształt, ale to może być kwestia po prostu tego, że nie każda obudowa wyjdzie idealnie taka sama jak inne.
Odpowiedz
#22
O, to że kształt inny to dziwne, ale faktycznie możesz mieć takie wrażenie, zresztą nie wiem, to już sam Logitech wie co tam majstrował.
Haha z tym zdradzeniem pozycji to często tak mam, zaczyna się gra a ja już niechcący strzelam, dobrze że swoich zabić nie można w BF1 :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.