Ankieta: Przyciski w G203 są...
za lekkie, wciskają się od ciężaru palców, dłoni
idealne, lekkie, ale nie za lekkie
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G203 - przyciski za lekko chodzą?
#11
(05-20-2018, 03:42 PM)Ewelina napisał(a): Moja szkoła :D Nie kupuj więcej takich używek, chociaż mogłeś nie wiedzieć że te ostatnie sztuki w sklepie będą takie trefne, tym bardziej masz prawo do zwrotu.

Przeszło mi przez myśl, że może mało kto w moim mieście kupuje myszki za ponad stówkę, może tym bardziej nawet tą konkretną, i stąd tylko po dwie sztuki, ale życie zweryfikowało :D że jednak ta gorsza możliwość - ze zwrotu. No i przyświecała mi myśl, że i tak mogę zwrócić a do stacjonarnego wygodniej. Zwrócili środki ekspresowo, natychmiast, nie robili problemu. W morelach na zwrot pieniędzy raczej będzie trzeba chwilę poczekać :D ale z samym zwrotem pewnie problemu nie będzie.

Szkoda, że przyszła mi nowiutka, świeżutka, ale trudno o przypadkowe nieprzyciskanie... tym bardziej przy clawgripie, sprawdzałem z ciekawości przy tym chwycie, bo ja gram bardziej palmgripem, choć też nie do końca, i przy palmie problem jest mniejszy, ale nadal jest. Jednak przecież to mysz polecana właśnie do clawgripa...
Odpowiedz
#12
W morelach nie robią problemu, dość szybko kasę na konto zwracają. Co do kliku to też jest to kwestia przyzwyczajenia, bo pamiętam Rival 100 jak mi się na początku ciągle przyciski same wciskały, tak mnie to irytowało, a po kilku miesiącach przyzwyczajenia, już się nie wciskały. Może po prostu myszkę trzeba wyczuć, delikatnie kłaść dłoń, może faceci mają cięższą :) Ale możliwe że ten egzemplarz który masz, ma tak mega czułe przyciski, że nawet lekka dłoń nie pomoże.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
Kupuję w morelach niemało, bo punkt odbioru mam w mieście :D i zawsze było wszystko git w sumie. Obsługa też dobra. Co do myszki - no przy clawgripie palce nie mogą spocząć na przyciskach, nawet przy delikatnym ich położeniu, a dłoń mam niewielką, bo owe przyciski po prostu się wtedy przyciskają przy ruszaniu myszką albo przewijaniu rolki w sposób mniej kontrolowany tzn. bardziej dynamiczny :D Muszę trochę odciążać myszkę, aby było ok.
Odpowiedz
#14
No to już na bank jest coś nie halo z tymi przyciskami, takie być nie powinny. W takim razie pozostaje wymiana na inny egzemplarz.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
Też tak myślę. No bo jak jednego z dwóch poprzednich egzemplarzy używałem 2 - 3 dni i ani razu nie odnotowałem problemu... w drugim też, ale używałem krócej. Ogólnie myszka bardzo mi się podoba. Cenowo, jakościowo, podświetlenie, działanie sensora, rozmiar na moją dłoń. Przyciski boczne nie przeszkadzają, bo nie wciskają się lekko i nie da rady ich przycisnąć przypadkowo. Można sobie przypisać jakieś makro przyspieszające wykonanie sekwencji czynności i klikać na wyraźne żądanie drugim palcem od końca ręki z perspektywy leworęcznego :) a w najgorszym przypadku po prostu w niczym nie przeszkadzają.
Odpowiedz
#16
Dokładnie, ja sobie też ją chwalę i polecam innym. Skoro piszesz że w poprzednich egzemplarzach nie zdarzało Ci się przypadkiem wcisnąć przycisków, to na bank ten jest wadliwy, do wymiany, nie ma co się męczyć. Niestety miałeś pecha x3, ja mam tak bardzo często z myszkami, nie raz zamawiam po kilka sztuk i wszystkie wadliwe, więc trafić na dobry egzemplarz jest naprawdę ciężko.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
W kolejnym egzemplarzu wyprodukowanym w tym roku przyciski raczej chodzą tak samo. No nic, spróbuję się przyzwyczaić. Niby podczas grania nie odczuwam problemu, ale jak tylko wyjdę z gry i ręka bardziej spocznie na myszce, to już jest gorzej.

Egzemplarze wyprodukowane w 2018 roku mają nowe, mniejsze opakowanie,  a także zaktualizowaną informacje o DPI - 8000 zamiast 6000. Co ciekawe, w egzemplarzu z powodu którego powstał ten wątek,  podświetlenie jest gorsze. Jakby każdy kolor był nieco przygaszony i zmieszany z jasnoniebieskim. Najlepiej widać to przy ustawieniu koloru na biały. Biały nie jest do końca biały, tylko bardziej... jasnoniebieski. W nowym, ostatnim egzemplarzu, podświetlenie jest takie jak ma być - biały to biały itp. a kolory są jaśniejsze. Ogólnie to z 4 egzemplarzy właśnie ten o którym powstał wątek tylko tak miał. Pozostałe 3 łącznie z tym nowym biały mają ładny, aż chce się go zostawić :)

Tak to wygląda, choć zdjęcie tak tego nie oddaje to i tu widać jakąś różnicę:
[Obrazek: DjfLzAp.png]
Odpowiedz
#18
Te myszki już tak mają, że niechący naciska się przycisk. Kwstia przyzwyczajenia. Raczej zeleta w grach FPS.
Odpowiedz
#19
Starsze egzemplarze również mogą mieć 8000 dpi po aktualizacji firmware
Odpowiedz
#20
Serio wyszły nowe wersje? Znaczy się mają gorszy, czulszy klik?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.