• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G203 bez kabelka? Oto Logitech G305
#1
https://youtu.be/sq6nSpKygiw
Film mówi więcej niż ja bym powiedział
Odpowiedz
#2
O kurcze. Totalnie się tego nie spodziewałem. No sarcasm.

EDIT: Widać, że Logitech zauważył, że G203 naprawdę robi furorę i bije na głowę wszystkie myszki w swoim przedziale cenowym. Dobry ruch.
Odpowiedz
#3
Sam nawet myślałem nad tym kiedy przygotują G203 bez kabla :D Jak bedzie dobra promocja to kupie i porównam jedno z drugim
Odpowiedz
#4
WOW, ale to już jest pewne? Czy to czyjaś modyfikacja? Bo to nie jest oficjalny profil Logitecha, tylko jakiegoś kolesia na YT. Pomysł świetny, ale wątpię by była lepsza niż G203, przede wszystkim przez baterię w środku, która może się ruszać, może być cięższa myszka. Mi przewód nie przeszkadza, jest na mouse bungee. Ale jeśli wygodą i jakością wykonania będzie taka sama lub lepsza i w miarę tania, to rozważę zakup.

Edit: 220 zł jak na mysz bezprzewodową to bardzo mało! Cena zachęca. Nawet wersja biała jest, nice. E, to nawet facetowi się spodoba jak bezprzewodowa, bo on tylko takie używa, kiedyś przymierzał G203 i mówił że wygodna, więc strzał w 10.
Kurde, trzeba zbierać kasę :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
Logitech na swoim kanale yt pokazał G304 (to samo co G305 i pewnie na rynek eu)
Odpowiedz
#6
Zapewne będzie kupowane :) Chociaż nie wiem po co mi bezprzewodówka, ale dla zasady kupię :D

Tego gościa lubię, fajnie opisuje: https://www.youtube.com/watch?v=20ZXAEiiKMU
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
Cześć, wiecie może o co chodzi z tym screenem w 8;40 ? filmik od @Reo
Odpowiedz
#8
Czego tu nie rozumieć?
Odpowiedz
#9
Wszystkiego :D Też nie czaję. Może chodzi o sensory, ale skomplikowane to :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
W skali pionowej im wyżej, tym sensory mają lepsze parametry (3389, TM3, 3366 i HERO na jednej linii, a więc są na tym samym poziomie), a w skali poziomej im dalej w prawo, tym lepsze "power effeciency", czyli po prostu mniejsze zużycie prądu. HERO ma 8-10x mniejsze zużycie prądu, niż sensory oparte na pmw3360 o porównywalnych parametrach.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.