• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300, 350 zł
#1
Dzień dobry. Chciałbym kupić nową myszkę, gdyż "stara" już gorzej działa.

jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G300
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 250, 1000, 2000
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
czułość w Windows: średnia
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Podobne do moich
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 10 cm
w co grasz (podaj tytuły gier): Arma III, DayZ SA, Battlefield 4, Minecraft, hearts of iron 3, europa universalis 4.
jaką masz obecnie podkładkę: Protefix (Śmieszne)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): wszystkich. W tych grach każdy przycisk się przydaje.
twój budżet: 300-350 zł
jaki chwyt stosujesz: claw grip(wygląda jak pająk, zapomniałem nazwy :S)
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.75 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie, ten mi odpowiada, gdyż mogę mocno klikać :D
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak.
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Chciałbym, aby był dokładniejszy sensor, lepsze kółko oraz gumowe, dobrej jakości boki.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak.
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie mam

Myślałem na Logitechem G502

Dziękuję za wszelką pomoc.
#2
weź ASUS Strix Claw, nie będzie odbiegać tak znacznie rozmiarem od g300, na g502 przy twoim rozmiarze dłoni może być mało wygodnie, jest to znacznie większa myszka niż g300. W Strixie masz duużo lepszy sensor, 3 boczne przyciski, dobry soft i jakość. Ogólnie ciężko o dobrą myszkę pod clawa co miałaby tyle przycisków co g300 :P
#3
chyba, że trochę "spłaszczych" chwyt to wtedy g502 może być całkiem spoko, tyle że taka ciężka jest trochę, claw gripem będziesz się męczyć jak głównie nadgarstkiem operujesz.
#4
(01-19-2015, 08:51 PM)ezzio napisał(a): chyba, że trochę "spłaszczych" chwyt to wtedy g502 może być całkiem spoko, tyle że taka ciężka jest trochę, claw gripem będziesz się męczyć jak głównie nadgarstkiem operujesz.

Aktualna mysz, wydaje mi się za krótka oraz bardzo lekka. Zdarzało mi się ją podnosić.
#5
dużo ludzi trzyma clawem razer deathaddera, właśnie Ci co wolą długie myszki, tak samo zowie ec 1 evo, alcor wszystko w ten deseń kształtu się sprawdzi. Co do g502to uważam, że jest dosyć ryzykowana pod taki chwyt. Myślę, że możesz w takim razie spróbować sobie deathaddera chrome, który najwięcej spełnia z twoim wymagań. Będzie cięższa, dłuższa, dobry sensor, boki, dużo opcji konfiguracyjnych, pamiętaj jednak, że będzie to spora różnica pod kątem kształtu względem g300.
#6
(01-19-2015, 11:58 PM)Hya napisał(a): dużo ludzi trzyma clawem razer deathaddera, właśnie Ci co wolą długie myszki, tak samo zowie ec 1 evo, alcor wszystko w ten deseń kształtu się sprawdzi. Co do g502to uważam, że jest dosyć ryzykowana pod taki chwyt. Myślę, że możesz w takim razie spróbować sobie deathaddera chrome, który najwięcej spełnia z twoim wymagań. Będzie cięższa, dłuższa, dobry sensor, boki, dużo opcji konfiguracyjnych, pamiętaj jednak, że będzie to spora różnica pod kątem kształtu względem g300.

W miarę możliwości spróbuje te myszki sprawdzić.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.