• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G900 czy Rival 600?
#1
Witam wszystkich, jestem nowy na forum i chciałbym prosić o pomoc. Posiadam g403, dobrze leży w dłoni itp, ale naszła mnie chęć na spróbowanie czegoś nowego i mam dylemat między Logitech G900 a Rivalem 600, miał ktoś styczność z obiema i może choć trochę pomóc w decyzji?

PS Używałem Rivala 310, ale już na samym początku przyciski w porównaniu do Logitecha były zbyt miękkie, co prawda przyzwyczaiłem się, ale po powrocie na G403 zdecydowanie lepiej się po prostu klika.

jaką obecnie myszkę używasz: G403
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/srednia
czułość w Windows: 6
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 40cm
w co grasz (podaj tytuły gier): R6, CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę: DM PAD
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Boczne i scroll nie licząc głównych
twój budżet: bez znaczenia
jaki chwyt stosujesz: palmofinger
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+1
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,5cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: niekoniecznie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: raczej nie
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: czysta ciekawość, chęć nowości :D
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
Odpowiedz
#2
Wzór pomoże, uzupełnij :]
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Uzupełnione, przepraszam za kłopot ;)
Odpowiedz
#4
imo weź rivala 600, najfajniejsza myszka jaka ostatnio wyszła, przynajmniej będziesz miał coś trochę innego na spróbowanie ;)
Odpowiedz
#5
A rival 600 ma bardziej "chrupkie" przyciski główne niż 310? Bo właśnie w 310 główne przyciski są dla mnie trochę jakby za miękkie, ideałem pod tym względem jest dla mnie Logitech własnie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.