• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM MM530 Angle Snapping
#1
Witam mam pytanie odnośnie myszki Cooler Master MasterMouse MM530
W tej myszce jest taka funkcja jak Angle Snapping i pytanie do was czy ta funkcja ma być wyłączona czy włączona w cs go , cs 1.6 ?
Drugie pytanie czy domyślnie ta funkcja będzie wyłączona czy będzie potrzeba zainstalować sterowniki aby ją wyłączyć
Nie chce instalować sterowników do tej myszki .
Odpowiedz
#2
Powinna być wyłączona. We wszystkich myszkach które miałem, była ta opcja domyślnie wyłączona, wątpię, żeby w MM530 było inaczej.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#3
domyślnie jest wyłączone i tak ma pozostać ;)
Odpowiedz
#4
Ok dziękuje wam za odpowiedz . Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tu , mam jeszcze dwa pytania odnośnie tej myszki , chodzi mi o dpi czy standardowo bez instalowania sterowników najniższa wartość dpi wynosi 400 ? Bo w opisie pisze (100-12,000)
I jeszcze mam pytanie odnośnie koloru podświetlenia myszki u mnie bez instalowania sterowników kolory zmieniają się same co kilka sekund i trochę mnie to denerwuje chciałbym ustawić jeden stały kolor tylko nie wiem jak mam nadzieję że nie będzie do tego potrzeba instalować sterowniki bo nie chce ich instalować .
Odpowiedz
#5
(04-27-2018, 02:52 PM)rsh713 napisał(a): Ok dziękuje wam za odpowiedz . Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tu , mam jeszcze dwa pytania odnośnie tej myszki , chodzi mi o dpi czy standardowo bez instalowania sterowników najniższa wartość dpi wynosi 400 ? Bo w opisie pisze (100-12,000)
I jeszcze mam pytanie odnośnie koloru podświetlenia myszki u mnie bez instalowania sterowników kolory zmieniają się same co kilka sekund i trochę mnie to denerwuje chciałbym ustawić jeden stały kolor tylko nie wiem jak mam nadzieję że nie będzie do tego potrzeba instalować sterowniki bo nie chce ich instalować .

Najniższa wartość bez sterowników to 400DPI.

Natomiast nie rozumiem tej niechęci do sterowników. Są one niezauważalne i nie muszą być ciągle włączone. Odpalasz, ustawiasz co trzeba i zapominasz. Nie zabierają zasobów komputera i są przejrzyste.
Odpowiedz
#6
Czytałem różnie opinie w internecie gdzie pisali że sterowniki w niektórych myszkach pogarszają pracę myszki , akceleracje , performace itd
Odpowiedz
#7
(04-27-2018, 04:52 PM)rsh713 napisał(a): Czytałem różnie opinie w internecie gdzie pisali że sterowniki w niektórych myszkach pogarszają pracę myszki , akceleracje , performace itd
Nie licząc sterowników razera są to pojedyncze przypadki. Poza tym możesz po prostu usunąć sterowniki po konfiguracji, większość myszy ma pamięć wewnętrzną i zapamiętuje ustawienia.
Odpowiedz
#8
sterowniki CMa sąbardzo dobre akurat, bezinwazyjne, ustawiasz co trzeba i usuwasz ;) nic złego Ci sienie stanie na pewno, to nie syf od razera z jakimiś idiotycznymi chmurami...
Odpowiedz
#9
W sumie to nie musisz ich nawet usuwać, zazwyczaj nie mają autostartu, lub mają możliwość jego wyłączenia, więc i tak się nie będą przeszkadzać.
Odpowiedz
#10
Ok zainstalowałem sterowniki ustawiłem jeden kolor ale jeszcze mam pytanie jak ustawić niektóre opcje pod cs go , cs 1.6 bo za bardzo nie wiem na ile mam to ustawić mianowicie chodzi mi o angle tunability standardowo ustawione jest na 0 a można ustawić do 30 lub -30 , angle snapping wiadomo ze off ,
lift off distance jest do wyboru low lub high standardowo jest zaznaczone low , os sensitivity to w cs go 6/11 , w cs 1.6 4/11 , os double click speed mam 6/11 a na koncu zostało button respond time gdzie standardowo mam ustawione to na 12 ms gdzie do wyboru są wartości 4ms 8 ms 12 ms 16 ms 20 ms 24 ms 28 ms 32 ms
Os Sensitivity wiadomo ze mam ustawione pod siebie ale do konca nie wiem do czego służą pozostałe funkcje i na ile mam je ustawić .
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.