• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto zmieniać podkładke steelseries qck heavy ?
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) optyczna Dream Machines DM1 Pro S , sensor Pixart PMW3360DM
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? obecnie posiadam Steelseries Qck Heavy , jestem low sensowcem ale ss qck po dłuższym zużyciu jest chyba zbyt wolna
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa raczej bo z innymi nie mialem do czynienia i nie chce ryzykować
  • jaki rozmiar by Cię interesował: taki sam jak w Steelseries qck heavy
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak akceptuje , posiadam ss qck heavy 2 miesiące od kupna i juz jest widoczny gorszy slizg i zastanawiam sie nad wymianą
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: jestem low sens wiec raczej wolniejszą lub średnią
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak najlepiej w komputronik , rtv euro agd lub media expert
  • maksymalna cena za podkładkę? do 100 zł ale może być nawet droższa
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Witam Posiadam mysz Dream Machines DM1 Pro S i używam do niej podkładki Steelseries Qck Heavy i zastanawia mnie czy na innej podkładce mysz nie będzie działać lepiej , jestem low sensowcem gram na 400 dpi i szukam w miarę dużej podkładki mniej więcej taki sam rozmiar jak w Steelseries Qck Heavy.
Odpowiedz
#2
ściągnąłeś folijki ze ślizgaczy w Dm1 pro s ;p?

hmm po 2 miesiącach to dosyć szybko jak na wymianę, albo bardzo dużo grasz, albo nie wiem czemu tak szybko zmienia się slizg.

imo to warto by było abyś spróbował szybszej podkładki i sam ocenisz wtedy co wolisz, kup taniego DM Pada na testy. Spodoba Ci sięszybsza powierzchnia zostaniesz przy niej, nie to wtedy docenisz wolnego qcka ;p
Odpowiedz
#3
ściągnąłem folijki ze ślizgaczy
Zastanawiam się nad kupnem dream machines pad xl lub dream machines pad xxl ale xxl chyba za duża , mnie interesuje podobny rozmiar do steelseries qck heavy
Odpowiedz
#4
DM PAD w wersji "L", czyli najmniejszy, ma dokładnie takie same wymiary jak QCK heavy.
Odpowiedz
#5
kup DM Pada i Ci się wyjaśni jaką powierzchnię preferujesz. Niestety w przypadku podkładek metoda prób i błędów jest najlepsza. Dobrze jest przetestować każdy rodzaj powierzchni :)
Odpowiedz
#6
Podkładka DM Pad L będzie dobra pod mysz Cooler Master MasterMouse MM530 ?
Odpowiedz
#7
tak, wszystko bedzie ok
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.