• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS GO max. 350zł
#1
Witam,
jestem zapałowym graczem CS:GO. Potrzebuję najlepszych słuchawek do tej przepięknej gry. :)

  • jakie obecnie używasz? SuperLux HMC-631 R.I.P - Zdechły dzisiaj rano :(
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? Asus Xonar DX
  • słuchawki mają być w 100% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Dubstep'u i trochę rap'u
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 350zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk i komfort jednocześnie, żebym nie czuł bólu podczas 2 godzinnnego grania.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Obojętnie :)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Zobaczy się, narazie jestem średnio doświadczonym graczem CS:GO (LEM)
  • Ze słuchawek które na chwilę obecną mnie interesują to są 2 pary:
    Kingston HyperX Cloud i Qpad QH-90
Odpowiedz
#2
a na gwarancji nie dadzą Ci nowych HMC? Takstart pro80, HyperX i QH-90 to te same słuchawki tylko inna firma ;) w porównaniu do HMC wypadną gorzej, bo mają mniejszą scenę i są znacznie bardziej basowe, czyli kroki są mniej wyeksponowane.

Jeżeli ma to być w 100% pod gry to bym Ci sugerował HD668b + mikrofon zalman zm mic-, które sprawdzają się lepiej od HMC, hyperów i qh, tyle, że są otwarte, więc zalecam grać w cichym otoczeniu.
Odpowiedz
#3
Nie dadzą bo wyrwały się kabelki z tego regulatora głośności, naprawiłem i po 1 tyg całkiem padły. Od kiedy tańsza wersja HD668B jest lepsza od HMC-631?  Przecież to jest duża różnica cenowa...
Odpowiedz
#4
Nie za tanie te słuchawki? 0_o
Odpowiedz
#5
i co z tego że są droższe ;) u nas jak jeden każdy wybrałby hd668b pod CSa do gry w domu i ciszy :)

to są superluxy - one mają być tanie ^^ nawet nie ma drastycznej różnicy między AKG Q701 (1000+zł) które posiadam a HD668b
Odpowiedz
#6
I są one nawet "lepsze" niż HMC-631?
Odpowiedz
#7
Zresztą mój budżet to 350 zl a wszystko to kosztuje z 150 zł, więc można byłoby coś znaleźć lepszego do 350zł, czyż nie?
Odpowiedz
#8
Pioneer SE A-1000 ale nie wiem czy dobrze Ci będą leżeć na głowie, a pod kątem grania w nich to porównywalnie do HD668b będzie ;)
Odpowiedz
#9
Czyli mówisz że słuchawki muzyczne są lepsze do grania niż te przeznaczone właśnie do nich?
Odpowiedz
#10
Jednak wolałbym już słuchawki z wbudowanym mikrofonem. ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.