• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300zł z przeznaczeniem do rocka i gier.
#1
Witam :D

jakie obecnie używasz?
Audio-Technica M30x
czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
Mam jedynie integre ALC662, gpu blokuje mi slot na inne karty rozszerzeń, także nie moge kupić karty dźwiękowej.

słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
Bardziej do muzyki, w gry to tak rekreacyjne gram
jakiej muzyki głównie słuchasz?
Rock, dubstep, electro
w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
No teraz w sumie w fortnite, ale w tej grze to każde słuchawki podołają chyba. Wszystko głośne jak cholera.
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
300zł
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
Dźwięk, aczkolwiek siedzę w słuchawkach po ponad 4h dziennie i wolałbym, żeby jednak nie było tragicznie :x
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
Całkowicie mi to obojętne. No w zwykłym pokoju, nie ma za dużo hałasu z zewnątrz jeśli o to chodzi.
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
Kuurde, miałem takstary kiedyś takie z epicką sceną, kochałem je, ale wtedy bardziej grałem, niż słuchałem muzyki, aczkolwiek w niektórych kawałkach ta scena dawała super efekt :D Ale przy moim obecnym guście to chyba lepiej jednak jak scena nie jest za duża, prawda?
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
Będę nerdził 100% w domu
co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić?
Po prostu trochę już je mam i chciałbym doznać jakichś nowych doznań usznych :D
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Mniejszych muszli od tych co są w M30X nie przyjmuję. Takstary ts 671 za bardzo mnie przyzwyczaiły do.. większych rozmiarów. Materiał padów wolałbym te co były w takstarach, niż w m30x, o wiele bardziej mięciutkie, a nie sztuczne :d
Kabel najlepiej jakby nie był krótszy, niż 1,5-2m, ale mogę przeboleć tą kwestię.


Myślicie, że ISK HD9999 wpasują się do moich wymagań?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
chyba tylko te isk pasują:P tylko, że z taką integrąto nei odczujesz co da się nich wycisnąć ;/

ja bym Ci sugerował pozbierać na audiotracka cube black Ed. czyli zewnętrznego dac/ampa i to zanim kupisz słuchawki inne, bo może sie okazać, że jednak nie będziesz chciał zmieniać tych m30x ;)
Odpowiedz
#3
Ja bym stawiał na isk 9999, obecnie używam na przemian razem z bd 990 i są to moje najlepsze słuchawki jakie miałem.
gdyby nie to, że bd są słuchawkami otwartymi to bym został przy nich.
Może małymi detalami to przesadziłem, ale grają na zbliżonym do siebie charakterze wydawanego dźwięku.
Iski grają podobnym dźwiękiem co bd 990 poza małymi detalami, miałem kilka par słuchawek ze średniej półki min. od audio technica, akg (k701//akg k240 mk2. 550 pierwsza edycja) bd 770 (bd MMX 300) i kilka innych z nieco niższej półki i nadal nie widzę sensu zmieniania bd 990/isków.
Iski cenię za wygodę i przestrzenność w grach jak na słuchawki zamknięte, dodatkowo grają przyjemnym, fanowskim graniem, przede wszystkim dobrze jak masz kartę, w której możesz zredukować niskie tony.
Obecnie używam swoich słucahwek z sb zxr i uważam, że jak dobrze ustawisz i pobawisz się dźwiękiem to isk zagrają na pewno nie gorzej od akg 550 które uważane są za jedne jak nie najlepsze w swojej cenie słuchawki przestrzenne (zamknięte) w ten półce cenowej.
Odpowiedz
#4
osobiście wolę isk hd999 niżk550 które kiedyś też miałem ;) poprawnie brzmiące, w grach wszystko jest ok, ale są mega nudne w dźwięku te słuchawki :P
Odpowiedz
#5
A ja natomiast jestem średnio zadowolony z ISKów w grach. Gram tylko w Fortnite na razie ale lokalizacja tam to koszmar. Nie mam pojęcia gdzie kto jest i nie wiem czy to wina słuchawek czy gry samej w sobie bo ponoć tam dźwięki kuleją lub dźwiękówki ALC1150 czy moja choć w to ostatnie szczerze wątpię.
Odpowiedz
#6
fortnite ma słaby dziwek to samo na każdych innych będziesz mieć
Odpowiedz
#7
Jeśli zaśmiece wątek to przepraszam i założę nowy temat ale może powiecie która z dźwiękówek będzie lepsza do hd9999 jeśli chodzi głównie o gry (pozycjonowanie):
1. asus xonar ST
2. asus xonar STX (nie mam pojęcia czy 1 gen czy 2ga gen - o ile są jakieś dwie generacje)
3. asus U7
Mieszkam za granicą więc rynek używanego sprzętu jest znikomy i tylko te na razie znalazłem.

Chyba, że fortnite jest taką grą, że nawet dobra dźwiękówka nie pomoże.
Odpowiedz
#8
ST i STX grają chyba dość ciepło więc nie polecam. Nie znam U7. Zobacz czy tam gdzie mieszkasz masz dostęp do DragonFly Black.
Odpowiedz
#9
Tak się składa, że znalazłem dragonfly'a więc jeden punkt dla niego. Jeśli ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć to bym miał pewność.
Odpowiedz
#10
Do muzyki elektronicznej fajnie mi pasowały AKG K271 MKII ale trochę ponad budżet :( chyba że chcesz większą scenę, ale kosztem jakości dźwięku, to jednak ISK HD9999
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.