• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SteelSeries Rival 600
#1
recenzja - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-600/
sprawdź cenę - https://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/...#from80061
Odpowiedz
#2
Widać po raz kolejny Steelseries się postarał. Teraz dla odmiany niech zrobią myszkę na mniejsze dłonie + symetryczną i również tak dobrą, solidną jak ta :) Bo Rival 110 nie nazwę solidnym i dobrym produktem, to raczej pomyłka :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
gdyby nie ta cena... to kto wie, szły by jak świeże bułeczki (przynajmniej ja brałbym jak Reksio szynkę :d)
Odpowiedz
#4
Cena zapewne potanieje z czasem, trzeba poczekać. A tak dla dużych dłoni to musi być Lamborghini wśród myszek :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
(02-15-2018, 01:40 PM)Ewelina napisał(a): Cena zapewne potanieje z czasem, trzeba poczekać. A tak dla dużych dłoni to musi być Lamborghini wśród myszek :)

Jak ja się cieszę, że ten G400 jeszcze trzyma poziom :)))
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
rival 110 jeszcze na starym designie jedzie, te nowe ss maja wszystko na nowo projektowane
Odpowiedz
#7
Hya - ale w tym samym czasie wydane, dlatego nie rozumiem czemu myszka na którą tyle czekałam dostała gorszy design, a te na większe dłonie majstersztyk. Dyskryminacja, kompletnie olali ludzi z mniejszą dłonią, nie zostawiając żadnego wyboru.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
w sumie czekalem bardziej na to az pojawi sie w sklepie niz recenzja na portalu, dosc duzo obejzalem filmikow na YT, gdzie ewidentnie bylo widac ze mysz przoduje we wszystkim

przezucam sie na chleb z maselem ale mysza bedzie

a na promo jakies to nie wiem czy szybko sie bedzie mozna doczekac, ta mysz nie ma zbytnio konkurencji
teoretycznie na oficjalnej stronie jest podkladka za 5 dych gratis

brakowalo mi w recenzji fotek z roznymi gripami

EDIT:
widze ze x-kom tez daje podkladke wiec w sumie na chwile obecna oficjalny sklep nie ma zadnej przewagi
Odpowiedz
#9
Będzie kupowane! :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
Witam.

Widziałem na jednej recenzji, że myszka ta posiada odłączany przewód. Mam takie pytanie z tym związane - czy istnieje możliwość ewentualnej wymiany tego kabla? Czy można ten przewód normalnie dokupić? Niestety mam takiego jednego włochatego domownika, który lubi czasami sprawdzić trwałość takowych przewodów. W takim wypadku rozwiązanie z ewentualną możliwością wymiany samego dołączanego przewodu niedużym kosztem byłoby dla mnie zbawieniem. Dzięki za odpowiedź. :)

oraz pozdrawiam i witam wszystkich z racji, że jest to mój pierwszy wpis na tym forum. :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.