• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do grania
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: 800? Może być taniej ofc.
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: 

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Nie
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
  • czy chcesz podświetlenie? Tak, mile widziane RGB
  • czy chcesz makra? nie potrzebuję
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie potrzebuję
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? nie potrzebuję
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Może, nie musi
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Myślałem o Apex M750, ale wy chyba się lepiej znacie, więc czekam na propozycje :D
Odpowiedz
#2
jak grasz w FPSy głównie to imo lepiej brac bez numpada, a tu masz do wyboru np. Masterkeys Pro S RGb lub White (taniej, białę podświetlenie).

z pełnowymiarowych, apex jak najbardziej warto polecać, tylko pytanie czy jest sens tyle wydawać, jak ty nic z tego co oferuje praktycznie nei potrzebujesz :D Jak to ma być tylko pod gry to masz np. Cougar Attack X3 na XM Silverach, imo najbardziej "graczowe" przełączniki i taniej je kupisz (tyle, że z zagranicy sprowadzs z np. z casekinga z niemiec (ofciajlny dystrybutor to jest), sprzedaja z układem US-int, wiec przy kupowaniu zwróć uwagę na dopisek.
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...gb-speedy/

jak co to tutaj masz inne propozycje: http://www.test-gear.pl/rekomendowane-klawiatury/
Odpowiedz
#3
Gram głównie w moba, więc na dobrych switchach bardzo mi zależy, a słyszałem, że Gateron Redy są najlepsze do grania, stąd ta propozycja Apexa. Ten cougar designowo mi się trochę nie podoba, ale jeżeli warto brać te switche to się na niego skuszę.
Odpowiedz
#4
redy do moba akurat nie są zbyt fajne, pod moba/rts silvery i browny ewentualnie black zdecydowanie lepsze

imo ten cougar ma wszystko co może być Ci potrzebne, do tego cenowo jest na prawde o dobrym stosunku cena/jakosc
Odpowiedz
#5
A jak sprawują się Gaterony Red i QX2 w mobach?
Odpowiedz
#6
zbyt czułe, można missclicować :p
Odpowiedz
#7
mówiąc w skrócie mają porównanie z silver, brown i red nie wybrałbyś redów na pewno do moba ;)
Odpowiedz
#8
A jeżeli znajomy chcialby klawiaturę pod FPSy, to MX Red, QX2, Gateron Red, czy MX Silver?
Odpowiedz
#9
Jeszcze tydzień temu napisałbym, że MX Speed to niepotrzebny bajer, ale złożyłem sobie właśnie mały tester przełączników i muszę powiedzieć, że te całe silvery (mx speed) są bardzo ciekawe. W porównaniu do mx red mają krótszy skok (o ok. milimetr), szybszą aktywację i są fabrycznie przesmarowane, więc chodzą superlekko. Do pisania będą takie sobie (trzeba stukać bardzo delikatnie), ale do szybkich gier na pewno doskonałe.
Odpowiedz
#10
dokładnie, naszym zdaniem mx silvery to top do grania, a też sceptycznie do nich podchodziliśmy

Do Fpsów, i red i silver będą ok, ale osobiście jakoś silvery bardziej mi się spodobały.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.