• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki z mikrofonem, do rozmów i słuchania muzyki [500zł max]
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Razer kraken 7.1 chroma
    czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? nie
    --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) MSI TOMAHAWK Z370
    słuchawki mają być w 100% do gier // w 100% do muzyki i filmów, nie obchodzi mnie ani troche czy będę słyszeć jakieś kroki w grze
    jakiej muzyki głównie słuchasz? głownie rapu z mocnym basem
    w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? strategie, indie takie jak np The Long Dark
    twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 500zł ale jeśli trzeba wydać wiecej i warto to nie ma problemu, są w końcu święta
    stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort, krakeny które miałem były bardzo wygodne, mimo dużej wagi. Mam spore uszy więc w gre wchodza tylko słuchawki zamknięte wokółuszne, bo spędzam przy komputerze bardzo dużo czasu
    jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zamknięte
    wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie rozumiem
    czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie, słuchawki mają być tylko do użytku domowego
    co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? No zepsuła się prawa słuchawka i idą na śmietnik
    dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):


Skłaniam się ku SteelSeries Arctis 5, mają bardzo dobry wygląd i wydają się być wygodne.

Nie proponujcie mi żadnych słuchawek AKG, miałem takie raz to dosłownie pękł mi pałąk na głowie także nie polecam nikomu
Odpowiedz
#2
Odpuściłbym Headset, naprawdę.
Arctisy to również kiepsko w kwesti ogólnego dźwięku i jakości.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Kupiłem wczoraj SNAB OverTone EP-101M, nie wiem czy był to dobry wybór, ale mi się spodobały :D
Odpowiedz
#4
Pierwsza generacja była najlepsza, coraz to kolejne skutkowały negatywnymi opiniami na temat ogólnych wrażeń.
Jednakże, ciężko znaleźć coś gorszego od Krakenów.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
oj tam nie narzekałem, świeciły się, były dość wygodne I na pewno lepiej grały (także znacznie głośniej) od tych superluxow EVO II w których z resztą też padła lewa słuchawka
Odpowiedz
#6
Zależało pewnie od źródła :)
Słuchałem ich jeszcze nie tak dawno temu.
Nigdy w życiu nie postawiłbym ich obok HD681, a już na pewno nie HP-580, które mam na co dzień.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.