• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura głównie do gier (głównie fps + LoL)
#1
twój budżet: 300-350zł
jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?: Mechaniczna

   jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników: Nie miałem nigdy mechanicznej klawiatury, ale z tego co czytałem zastanawiam się pomiędzy brown a red

   czy masz masywne dłonie czy nie? nie
   czy dużo piszesz na klawiaturze? optymalnie - ani dużo, ani mało
   czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? nie do końca, ale zależy mi aby sprawowała się bardzo dobrze (lepiej niż zwykłe) w wymienionych grach

czy chcesz podświetlenie? obojętne
czy chcesz makra? obojętne
czy chcesz dodatkowe klawisze? obojętnie z naciskiem na nie dla miliarda dodatkowych klawiszy
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? raczej nie, nigdy nie korzystałem więc nie czuję potrzeby (jak już będzie to koniecznie odpinana
czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie
twoje uwagi (wygląd, firma): zastanawialem sie pomiedzy Tesoro Durandal a Qpad MK-50, niemniej nie mam zupelnie rozeznania czy moze byc cos innego. Jestem bylym profesjonalnym graczem CS 1.6 i na pewno docenie jezeli klawa sie sprawdzi w nowej odslonie CSa :). Pozdrawiam (
Odpowiedz
#2
Pod stricte CS na pewno MX Redy będą lepszym wyborem. W tym budżecie i na tą chwilę dostaniesz właśnie MK-50 lub MK-70 (z podświetleniem, ale bez podpórki). Wybrałbym jednak zdecydowanie MK-70, gdyż dodatkowo ma przyjemniejsze w dotyku keycapsy - za co uważam warto dołożyć.

Jakbyś myślał o brązowych to wbrew pozorom wybrałbym Kailh browny a nie MX Browny, gra się lepiej na Kailhach a i pisać wygodniej niż na MX Red. Coś pomiędzy MX red a MX brown. Nawet sam zamieniłem MX browny na Kailhy browny. Jest np. ciekawy, prosty model Tesoro Excalibur z nimi.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.