• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do 700 zł
#11
https://www.morele.net/klawiatura-corsai...na-950479/ ta lux czymś się różni od zwykłej k70 ? jeśli nie to zamawiam już nawet dzisiaj bo jest przecena ;)
Odpowiedz
#12
Różni się fontem keycapsów (w LUX czcionka jest większa i nieco bardziej futurystyczna).

LUX posiada wbudowany jednoportowy hub USB.

Poprawiono również kontroler podświetlenia (ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku wersji RGB). Diody mają ponoć wyższą jasność maksymalną. Podświetlenie działa teraz w technologi flicker-free - nie mruga.

Klasyczny K70 potrafił mieć również najprawdopodobniej bzyczące cewki.

LUX jest poprawiona w sumie pod każdym względem.

Za te 560 można rzecz jasna kupić klawiaturę z wyższej półki (chociażby te zaproponowane przez kolegę Porfirion), wiązałoby się to jednak to z zakupem zza granicy - gwarancja byłaby wtedy nieco problematyczna.

EDIT: osobiście wybrałbym jednak zdecydowanie tego IKBC F87. Double-shoty PBT+POM od IKBC są rewelacyjnej jakości - warto nawet dla samych keycapsów.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#13
Panowie a co powiecie o logitehu g810 cena nie wygorowana i kawiatura ma pozytywne oceny .
Odpowiedz
#14
Sory ze wznawiam temat ale nie chce zakładać nowego oficjalnie chciałbym zamówić dzisiaj klawiaturę bo wyszło tak ze wytrzymałem się zakupem kiedy ostatnio przymierzałem się do kupna klawiatury lecz teraz moj membranowy deathstalker lekko szwankuje ...
Zastanawiam się nad :
Logitech g810 Orion (niegdyś kosztował 800 zł dzisiaj jego cena spadła do 370zl całkiem ciekawa alternatywa napiszcie co o niej myślicie )
Steelseries spec m750 ( tutaj mam lekkie obawy bo oglądając filmik na yt z unboxingu po niedługim urzytku spacja zaczęła dziwnie skrzypiec podobnie Enter i same qx2 niebyt fajnie brzmią )
Razer blackwindow x chrome ( bardzo przyjemnie przyciski szczerze przeglądając w sklepie najbardziej podobał mi się sam klik i wygląd lecz nie wiem czy są lepsze od konkurencji klawiatury w podobnej cenie )
Crossair k70 lux rgb ( Do tej klawiatury mam mieszane uczucia niby fajnie wyglada lecz sporo osób uważa ze nie jest warta tej ceny podobno również występuje w niej niejakie pcb przez co klawiatura czasem nie zawsze rejestruje dokładne kliknięcia )
Ducky shine 6 ( zdecydowanie jestem najbardziej na nią napalony lecz na polskim rynku bardzo ciężko ja dostać jeśli Wgl można ja dostać w Polsce ... a szkoda bo klawiatura jest kozacka )
Jakie ogólnie tez switche będą dobre do cs i gier fps większość graczy ma redy albo niedawno hitowe speedy lecz bardzo mi się podoba kilik w blue lecz wydaje mi się ze kiepsko wypadają w fpsach dlatego tez zastanawiam się nad chroma gdyż tam jest odpowiednik przycisków blue o nacisku 50g gdzie w cherry nacisk ten wynosi 60g wiec różnica niewielka biorąc pod uwagę cherry mc red ;) ktoś z was ma speedy? Jakie są wasze opinie w kierunku tych switchow ? Od razu dodam ze to będzie moja pierwsza klawiatura mechaniczna wiec nie wiem tez czy dobrym wyborem będzie branie tak delikatnych przycisków .
Odpowiedz
#15
Z wymienionych Ducky Shine 6 jest zdecydowanie najlepsza. U Chińczyków możesz ją dostać za ok. 450zł z wysyłką. Boję się linkować, bo wyjdzie że dostaję szmal za reklamę :), ale co mi tam:
https://www.joybuy.com/600239511.html
To jest jakaś limitowana edycja z klawiszami PBT.

Redy są dla mnie trochę zbyt delikatne, a silver są jeszcze delikatniejsze ale:
1. wszystkie są super w porównaniu do membranówki
2. do wszystkiego można się przyzwyczaić.
Odpowiedz
#16
Mi zależy zdecydowanie na zręczności i bardzo szybkiej reakcji wiec szkoda ze nie ma rodów z takim klikiem jak w blu switchach ale cóż nie można mieć wszystkiego :/ nie powiem trochę się cykam zamawiać z Chin bądź jakiego kolwiek innego kraju nie wiadomo tez jak jest z gwarancja co może utrudnić sprawę zupełnie nie wiem dlaczego tak dobrej klawy nie ma na polskim rynku ... są jakieś wersje white ? Idealnie by pasowała to mojego gearu :) w razie czego byłaby jakaś alternatywa zamiast tej klawy k70 lux ?
Odpowiedz
#17
Na mx blue też się da grać spokojnie. Wcale nie ma takiego opóźnienia w angażu. Mam arcade sticka na "klikających" przełącznikach cherry D44X i spokojnie gram we wszelkie shmupsy i bijatyki. To nawet pomaga w niektórych grach, bo się na słuch odmierza ilość kliknięć. Tylko rodzina się wścieka, bo to są głośne przełączniki, każdy ruch lub klik to hałas.

Gwarancja z Chin jest w porządalu. Odsyłasz sprzęt na wymianę za około dwudziestaka albo prosisz o zwrot części kasy. Joybuy to JD, taki chiński Amazon praktycznie. Jeśli coś jest z "Joy collection" to idzie bezpośrednio od nich i to oni załatwiają gwarancję.

Nie wiem dlaczego w Polsce nie ma dystrybutorów tajwańskich klawiatur. Ktoś zrobiłby na tym niezły biznes.
Odpowiedz
#18
może dlatego, że wtedy te klawki nie kosztowałyby po 150-300 zł ;) taki sprzedawca miałby cieżko ze sprzedażą, jak każdy by mógł sobie o jakieś 20% taniej zamówić identyko z chin...
Odpowiedz
#19
Ja bym polecił Lioncast LK300 używam od 2 tygodni sprawuje się świetnie. Jest bardzo wygodna i wygląda niesamowicie. :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.