• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tenkeyless MX Brown z podkładką pod nadgarstki
#1
  • twój budżet:
    500 - 800, ale budżet jest tutaj raczej drugorzędną sprawą
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
    Mechaniczna z przełącznikami MX Brown
  • czy chcesz podświetlenie?
    Tak
  • czy chcesz makra?
    Bez znaczenia
  • czy chcesz dodatkowe klawisze?
    Chciałbym
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?
    Tak, obowiązkowo
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)?
    W grę wchodzi tylko tenkeyless
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
    układ klawiatury koniecznie US
Nie mogę znaleźć żadnej klawiatury tenkeyless, z przełącznikami MX Brown, z podkładką pod nadgarstki oraz z układem klawiatury US. Najbliżej tego jest Corsair K65 MX Brown, ale w Polsce dostępna jest tylko wersja z europejskim układem klawiatury, którego bym nie chciał. Będę wdzięczny za wskazanie sprzętu spełniającego powyższe wymagania.
Odpowiedz
#2
a dokupienie osobno podpórki pod nadgarstki wchodzi w grę?

testowałeś położyć ze dwie podkładki od myszki takie z marketu przed klawiaturą? u nas wszyscy przestali korzystać z takich dedykowanych lub dołączanych na rzecz właśnie tego rozwiązania.
Odpowiedz
#3
Wolałbym właśnie z zintegrowaną podpórką pod nadgarstki, jeśli się jednak nic nie uda takiego znaleźć to będę musiał dokupić oddzielnie.
Odpowiedz
#4
Ja bym brał Cm Masterkeys na mx brown i do tego możesz albo sprowadzić takie najlepiej żelowe podpórki (na massdropie, amazonie, ebeyu, aliexpress jest tego sporo) albo jak pisałem, z x2 podkładek od myszki zrobić sobie własną bo to najtaniej wychodzi a sprawdza siętak samo dobrze
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.