• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upgrade słuchawek do 1k
#1
Witam,

Piszę do was bo nie chcę trafić na jakiś chłam panowie i pewnie sporo osób na tym forum jest w temacie także przejdę do rzeczy.
Mam słuchawki Sennheiser PC 363D i chciałbym wymienić je na lepszy model ponieważ już mają za sobą trochę czasu, zużyte gąbki, uszkodzony mikrofon itd.
Jakość tych słuchawek jak dla mnie była wspaniała(świetny dźwięk i wygoda) i zastanawiam się czy nie ma podobnych lub lepszych w podobnej cenie na ten moment do 1000PLN.
Mają to być słuchawki głównie do gry Rainbow Six Siege w nic innego nie gram i do filmów,seriali. Zaznaczam że muszą to być słuchawki wokół uszne.

Dodatkowe pytania.

Czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
-Nie i nie planuje kupna.
Jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte?
-Jest mi to obojętne.
Wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
-Chyba większą scene ale nie jestem pewien czym się różnią.
Czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
-Nie.
Odpowiedz
#2
Z góry dzięki za pomoc :)
Odpowiedz
#3
Headsety w tym budżecie, takie jak GZ, to strzał w kolano.
Spokojnie wystarczą Ci Somic V2 / ISK HD9999 + wewnętrzna, bądź DAC.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Dzięki za odpowiedź.
Czyli takie słuchawki jak Turtle Beach Elite Pro i Steelseries 840 to strzał w kolano i lepszym już wyjściem jest zakup samych słuchawek i jakiegoś mikro osobno i serio nie ma lepszych słuchawek w wyższej cenie do 1k niż ISK HD9999? Bo wszędzie są mi one polecane .
Odpowiedz
#5
Audio to ciężki temat.
Rządzi tutaj subiektywizm, gusta, mój i Twój charakter.
Czy są lepsze słuchawki od HD9999, no właśnie...
Modeli, które są polecane do 1000zł jest sporo, ale nie zagrają na byle czym.
Często źródło kosztuje tyle, a nawet więcej niż same słuchawki.
Dochodzi do tego charakterystyka samego brzmienia, jakość, wygoda, opłacalność.
HD9999 są po prostu kompromisem na wszystko - są bardzo wygodne, dźwiękowo stoją wysoko, nie ustępują jakością wykonania, a przede wszystkim zagrają nawet z integry.
To nie poziom tworów jak Steelseries, te najprawdopodobniej ustąpią nawet budżetowym konstrukcjom jak HP-580, HF2010 czy nawet odmianom HD681, gdyż najzwyczajniej nie płacisz w nich za dźwięk.
Jaką posiadasz płytę główną?
Jeżeli posiada przyzwoitego Realteka, to może nawet obejdzie się bez potrzeby kupna dźwiękówki.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Moja płyta główna to MSI Z170A GAMING M7
Mogę też pomyśleć nad kupnem dźwiękówki ale nie za jakiś ogrom pieniędzy.
Odpowiedz
#7
Kup HD9999 i sam sprawdź jak grają ;)
Powinno być okej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
czyli tak ogólnie to takie all roundery potrzebujesz ;)

tak sobie myślę, że jak już masz tyle wydawać to może dozbieraj do Senków HD600, przynajmniej będziesz miał upgrade w dzwięku, a mikrofon kup osobny, do tego weź kartę sc808 i masz mega fajny zestawik do grania i muzyki na lata.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.