• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZOWIE EC-A
#1
Będziemy próbować załatwić do testów najnowszą myszkę od Zowie z serii EC-A z sensorem 3310 :)
Odpowiedz
#2
W sam raz gdy zaczalem przymierzac sie do wymiany narzedzi "pracy" :p przydalaby sie recka razera DA chocby jako porownanie wzgledem konkurentow na 3310 no i ponawiam prozbe o test roccata sense - chyba najtansza (ponizej 50zl) hybryda na rynku, ktora nie ma nawet jednej sensownej recenzji po 5, czy cos kolo tego, latach od premiery.
Odpowiedz
#3
Hej, dopisz na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL o typie produktu do testów przez nas :) Co do sensa to właśnie przez to, ze jest stary to nie ma skąd go załatwić nawet :( tak samo z pieniędzy z reklam (kokosów nie ma, wiec za często nie ma jak robić takich akcji :( ) to kupimy pewnie to co więcej głosów dostanie :P Z kolei do własnego użytku jakoś nikt z otoczenia nie potrzebuje :P pamiętaj, że działamy hobbistycznie nie mając z tego praktycznie nic, jak ktoś nam coś wypożycza na testy to rzadko kiedy mamy wybór co byśmy chcieli recenzować, czasem się udaje, ale przeważnie udostępnić co mają ;). Wiadomo, o pewne rzeczy zabiegamy mocniej, bo jak nie my to pewnie nikt by nie recenzował (jak w przypadku np. myszek i podkładek Zowie).
Odpowiedz
#4
http://www.x-kom.pl/p/216395-podkladka-p...m-2mm.html
Dopiero co wydali kolejna serie.
Akurat mysle nad roccat sense i cm storm power i przyznam sie ze sam nie chce ryzykowac, a na testy nie mam za bardzo czasu ani ochoty. Z jednej strony w sense zacheca mnie cena iswietny slizg, z drugiej brak jakichkolwiek konkretnych i rzetelnych informacji na temat wytrzymalosci czy wspolpracy z sensorami.
Odpowiedz
#5
Cała ta seria Roccat Sense wygląda imponująco, poczekam jednak na recenzję Test Gear, bo pozory mogą mylić.Ciekawe skąd się wzięły takie różnice w cenach tej serii...Mam ochotę zakupić taką, ale jak nie będzie testów to dołożę na sprawdzoną.Nie będę ryzykował.
Odpowiedz
#6
Wiesz co Hya, bardzo doceniam to, że potraficie podążać za swoją pasją.To bardzo cenne w życiu.Tacy ludzie są potrzebni.Teraz już rozumiem dlaczego jesteście jedynym polskim portalem jaki znalazłem, na którym wszystko jest testowane na tak wysokim poziomie.Od dłuższego czasu myślałem jak to możliwe, teraz już wiem.Wasza praca jest z zamiłowania a nie z pieniędzy.Są pojedyncze osoby w necie, na forach dobre w temacie, ale portale specjalistyczne, czasopisma internetowe, albo wiedzą Wam nie dorównują albo uczciwością.

A co do tych hybryd to w Sense są jakieś mikrokryształki.To normalne w hybrydach?Ma to wpływ na zużycie ślizgaczy?
Odpowiedz
#7
cholera wie czy to nie bełkot marketingowy z jakimiś kryształkami :P Podkładkę nazywa się hybrydową ponieważ materiał użyty do jej produkcji jest syntetyczny, czuć, że to nie standardowa tkanina ;) Ten rodzaj podkładek daje w sumie duże pole do popisu producentom, bo mogą tworzyć przeróżne powierzchnie o innych właściwościach. Czy sense jest hybrydą czy materiałową tego niestety nie wiem :(
Odpowiedz
#8
Te mikrokrysztalki to jakis rodzaj masy wlany w strukture podkladki co widac tutaj: http://pcfoster.pl/public/images/recenzj...nse_11.jpg . Podkladka ma swietny slizg (myszy ze slizgaczami pozaklejanymi firmowymi nalepkami sklepu mialy podobny slizg do mojego goliathusa), powierzchnia pod naciskiem jest dosc elastyczna, w dotyku przypomina plastik, drapalem ja dosc mocno paznokciem przez jakies 15-20 sekund ale sladu po owej operacji nie bylo (wystawiona w rtv euro agd). Niestety testy przeprowadzane na tej stronie wyzej nie mowia nic konkretnego, zwykly test jittera ktory wyglada podobnie prawie na kazdej z testowanych u nich podkladek :(
Odpowiedz
#9
Dzięki.Przydała się informacja :)
Odpowiedz
#10
Hej, jakieś zanotowane konkretne rażące problemy z ec-a? soczewka też trochę się rusza jak w fk?
Właśnie chciałem zamówić :|
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.