• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór mechanika dla studenta
#1
    Mój budżet: 800 zł
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Tak
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Tak
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Trudno powiedzieć, raczej 50% gry, 50% pisanie projektów, referatów, prac naukowych etc w word, excel, power point
  • czy chcesz podświetlenie? Tak, dobrze jeśli wielokolorowe, ale nie jest to konieczne.
  • czy chcesz makra? Wolałbym tak, aczkolwiek w ostateczności mogę się bez tego obyć.
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? raczej tak
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Zdecydowanie tak
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Musi mieć numpada ze względu na pracę w arkuszu kalkulacyjnym
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Poszukiwania skupiały się głównie na firmie Corsair ze względu na jakość ich produktów. Rozważałem K95 Platinium RGB, ale trochę mnie przeraża cena 750 zł (zwyczajnie nie jestem przekonany czy warto), ewentualnie patriot v770 ze względu na to, że jest wyraźnie tańszy(ale to nie Cherry, nie wiem jak z jakością wykonania, nie jestem przekonany co do portu Jack i dziwne przełączniki multimedialne, dziwaczna, świecąca podpórka, mało danych na temat tej klawiatury). Rozważałem także produkty Razer, ale przerażają mnie opinie użytkowników na temat jakości plastików tej firmy.
Odpowiedz
#2
weź tego vipera, kailh browny są bardzo dobre akurat, a reszta spełnia twoje wymagania

jeżeli jednak rozważałbyś dokupienie podpórki osobnej to zobacz na Logitech G610 na mx brownach, tyle, że ma tylko białe podświetlenie, ale widzę, że jest jeszcze po 400 zł w sklepach
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.