• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycha do 300 zł
#31
No i lux że Ci odpowiada i oby dalej odpowiadała :) Też bym się na nią skusiła mając trochę większą dłoń. Szkoda, że takiej jakości nie zastosowali w Rivalu 110, zupełnie nie rozumiem dlaczego akurat te 2 myszki są tak świetnie wykonane, przyciski, scroll, obudowa, a Rivala 110 kompletnie olali, dali tani plastik, wadliwe przyciski i plebs niech se korzysta...
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#32
A tesitowales sensei 310?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#33
Nie, głównie dlatego, sensei że ma przyciski po obu stronach myszy, więc skreśliłem ją na starcie.

Jeszcze tak odnośnie Rivala, to silikonowe boki już mi się nie wydają takie śliskie, więc chyba się przyzwyczajam. :) Pozostaje się jeszcze przyzwyczaić do wielkości i kształtu. :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.